امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

مجتمع عالی سلامت شهرستان بناب کلنگ زنی شد


با حضور مسئولان شهرستان بناب عملیات ساخت فاز اول پروژه مجتمع عالی سلامت شهرستان بناب در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، هوشنگ شریفی  در آیین کلنگ زنی پروژه مجتمع عالی سلامت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص این پروژه گفت: امروز فاز اول این مجتمع به عنوان مرکز آموزش بهورزی در یک طبقه با زیر بنای۱۰۰۰متر مربع کلنگ زنی شد و انشا اله تا آخر سال ۹۶ به بهره برداری می رسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بناب با بیان اینکه اعتبار تخصیص یافته برای فاز اول این پروژه حدود ۱۰ میلیارد ریال می باشد، افزود: اعتبار این پروژه آماده بوده و شرکت پیمانکار نیز مشخص شده است و عملیات احداث از همین امروز آغاز می شود.

وی احداث ۵ پروژه دیگر را از برنامه های دیگر شبکه بهداشت عنوان کرد و گفت: از این تعداد احداث ۲پروژه یکی در کوی شهرداری با ۸۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال و دیگری در فرهنگیان۳ با ۸۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال، آغاز شده است.

شریفی افزود: احداث شبکه بهداشت و درمان روستای آخوند قشلاق یکی دیگر از پروژه ها است که با زیر بنای  ۴۵۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال عملیات آن در حال انجام است.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان بناب از کلنگ زنی ۲ پروژه دیگر بهداشتی و درمانی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: یکی از این پروژه ها در خیابان شهید چمران با زیربنای ۵۳۸ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال و دیگری در محله کاملو با همان متراژ و اعتبار احداث و در خدمت شهروندان قرار خواهد گرفت.

شریفی در خاتمه از زحمات مسئولان شهرستان بخصوص فرماندار و نماینده بناب، شهرداری، اداره مسکن وشهرسازی و مدیر کل امور اوقاف و سایر مسئولان نهادها که در این پروژه ها قدم برداشته اند تقدیر و قدردانی کرد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۲:۰۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت