امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

مبارزه با رانت‌خواری اطرافیان مسؤولان ضامن حیات نظام اسلامی خواهد بود


نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: با شعار حمایت از مردم نمی شود مردم را در صحنه نگه داشت، باید به مطالبات به‌حق و قانونی مردم توجه کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ضیاءالله اعزازی ملکی در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با تبریک ولادت حضرت قائم(عج) و با بیان اینکه مردم امروز از عملکرد دستگاه‌های اجرایی گله‌مند هستند، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم نظام مقتدر و پایدار باشد باید به این ضعف‌ها در جامعه توجه شود.

وی همچنین با بیان اینکه به جهت مشکلات مالی و کمبود اعتبارات در کشور برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی با مشکل مالی مواجه هستیم، افزود: برخی مسؤولان چنین القا می‌کنند که اعتبار هست ولی مسؤولان کم کاری می‌کنند و این حرکت نوعی خودزنی از سوی مسؤولان نظام است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرکس در راستای بدنام کردن و تضعیف نظام حرکت کند، گناه بزرگی انجام داده و باید پاسخگویی خون شهدا باشد.

اعزازی ملکی با بیان اینکه ضعف عملکرد برخی مسؤولان نظام باعث دلسردی مردم از دولتمردان می‌شود، تأکید کرد: مسؤولان همواره باید در راستای خدمت به مردم از هیچ اقدامی کوتاهی نکنند.

وی سپس به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا اشاره و اذعان کرد: انتخابات شورای اسلامی شهر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مردم باید با بررسی عملکردهای گذشته با آگاهی بیشتری در انتخابات شورای شهر شرکت کنند تا بعدها از مسؤولان گلایه نکنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه بنده در انجام وظایف شورا هیچ دخالتی نمی‌کنم؛ گفت: منتخبان مردم در شورا باید به مطالبات به حق مردم توجه کنند و بدانند که سرنوشت چهار ساله آینده شهر به آنها سپرده شده است.

اعزازی ملکی افزود: در نتیجه این بی‌دقتی‌هاست که در طول چهار سال شاهد انتصاب هشت شهردار در بناب هستیم که عملکرد خوبی نیست.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز بزرگترین ضعف نظام ما فساد مالی است، تصریح کرد: نمی‌شود این موضوع را کتمان کرد و از این رو در بحث ریاست جمهوری نیز فردی را انتخاب کنیم که واقعاً به فکر مردم و حل مشکلات معیشتی مردم باشد.

نماینده مردم بناب در خانه ملت اذعان کرد: اگر رانت‌خواری اطرافیان مسؤولان قطع نشود، نظام با خطر جدی مواجه خواهد شد.

اعزازی ملکی همچنین با اشاره به ضرورت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی اظهار کرد: قطعاً با حضور حداکثری مردم و انتخاب فرد اصلح امیدواریم ملت ایران این بار نیز سربلند و پیروز از این امتحان بیرون بیایند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۲:۲۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت