امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

فرج‌الهی: مردم بناب دوباره حماسه می‌آفرینند


فرماندار بناب گفت: مردم بناب در تمامی انتخاباتی که برگزار شده مشارکت حداکثری داشته و بار دیگر در این دوره نیز همپای مردم ایران، حماسه می‌آفرینند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی‌اله فرج‌الهی، با اشاره به حاکم بودن فضای مناسب انتخاباتی در شهرستان بناب، اظهار کرد: ۱۱۲ شعبه‌ی اخذ رای در شهرستان به صورت ثابت و سیار دایر بوده که در هر کدام یک صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و یک مورد نیز برای انتخابات شورای شهر موجود است.

وی ادامه داد: ۶۴ مورد از این شعبه‌های اخذ رأی برای شهرها بوده و مابقی شعبه‌ها نیز در روستاها دایر هستند، که پنج مورد آن سیار بوده و بقیه‌ی ثابت هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار نفر در شهرستان بناب واجد شرایط رای دادن هستند، تشریح کرد: تعداد یک هزار و ۷۰۰ عوامل اجرایی آماده‌ی برگزاری انتخابات در فضایی سالم هستند.

فرماندار بناب با اشاره به تشکیل دو پرونده‌ در حوزه‌ی تخلفات انتخاباتی در شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: فضای انتخاباتی مناسبی در بناب فراهم بوده و در طول هفته‌ی اخیر نیز تبلیغات انتخاباتی در کمال آرامش و احترام انجام شد و کاندیداها با رعایت حقوق یکدیگر تمام برنامه‌های خود را اجرا کردند.

فرج الهی با تاکید بر اینکه در یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری مردم بناب مشارکت ۸۵ درصدی داشتند، اضافه کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز که در سال ۹۴ برگزار شد، مردم مشارکت ۷۶درصدی داشته و همواره در صحنه‌های مختلف حضور خود را به نمایش گذاشتند.

 

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۲:۰۷

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت