امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

فرمانداربناب: پیروزی این دولت نشان از رضایت مردم است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب بناب، ولی‌اله فرج‌الهی فرماندار بناب در مراسم جشن پیروزی دکتر روحانی با اشاره به اقدامات دولت در اجرای برنامه‌های خود، گفت: ملت با رای مثبت به رئیس‌جمهور کشور ثابت کردند که این دولت به برنامه‌هایش صادق بوده و عمل کرده است.

وی افزود: این رای مثبت نشان می‌دهد که این دولت در مسیر عدالت و اعتدال حرکت می‌کند.

فرماندار بناب، با بیان این‌که دولت برنامه‌های سازنده زیادی برای این دوره از ریاست جمهوری خود دارد، گفت: در چهارسال آینده این دولت با همکاری مردم و با تلاش مسئولان خواهد توانست مشکلات کشور را حل کند.

وی افزود: خیلی خوشحالیم که به برنامه‌های آقای دکتر روحانی مهر تایید زده‌اید و بعد از آن خوشحال ‌هستیم که مردم شهرستان بناب برای فعالیت های ما طی چهارسال گذشته در شهرستان نمره قبولی داده‌اند.

فرج‌الهی تاکید کرد: محدودیت های مالی زیادی، بابت کاهش درآمدهای نفتی در سال ۹۲ وجود داشت، که به لطف خداوند متعال پس از قرارداد برجام دولت توانست مقدار صادرات نفت را افزایش دهد، که نشان دهنده این است که سیاست های دولت در تمامی بخش ها اصولی بوده است.

وی اظهار داشت: بر خود وظیفه می‌دانم از حضور گسترده‌ی همشهریان در انتخابات۹۶ و از شعور سیاسی مردم این شهرستان، تقدیر و تشکر به‌عمل آورم.

فرماندار بناب، خاطرنشان ساخت: دولت تدبیر و امید، محکم‌تر و پر قدرت‌تر از سال‌های گذشته در سیاست هایی که این دولت ابلاغ کرده است، عمل خواهد کرد؛ در سالی که رهبر معظم انقلاب اعلام کرده‌اند در این سال تولید و اشتغال مشکل و دغدغه اول هم‌وطنان و همشهریان ما است، شبانه روز تلاش خواهیم کرد تا مشکل اشتغال را برای جوانان حل کنیم.

وی تاکید کرد: این کار محقر نمی‌شود مگر اینکه با وحدت، هم‌دلی و هماهنگی اتفاق بی‌افتد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با ذکر اینکه انتخابات و رقابت تمام شده است، اذعان داشت: از امروز باید رفاقت‌ها شروع شود، تمام همشهریان به هرکسی که رای داده‌اند محترم هستند، اما اکنون رئیس جمهور ما رئیس جمهور کل ملت ایران است.

فرماندار بناب، تصریح کرد: رئیس جمهور ما به مخالفان خود احترام قائل است، اما مخالفان نیز باید نقد منصفانه داشته باشند، ما اول باید خدمات دولت را بگوییم و بعد در کنار آن مشکلات را نیز ابراز کنیم.فرج‌الهی، افزود: نباید کل خدمات دولت را زیر سوال ببریم و فقط از مشکلات بگوییم.

وی با اشاره به وضعیت ابتدایی دولت در سال۹۲، بیان کرد: اوایل دولت یازدهم تمامی تولید کنندگان و صادرکنندگان از این موضوع گله مند بودند که اجناس‌خود را صادر می‌کردند ولی پول آن را نمی‌توانستند برگردانند ولی بعد از برجام همین صادرکنندگان در حضور آقای استاندار صراحتاً گفتند ما از دولت تشکر می‌کنیم، چراکه صادراتی که انجام می‌دهیم بدون واسطه پولش به حساب ما باز می‌گردد.

وی در خاتمه ضمن قدردانی از مردم شهرستان بناب، گفت: در شهرستان بناب در انتخابات ۷۷ درصد مشارکت شده بود که از این شهرستان آقای روحانی رای اول را داشتند.

همچنین، نجف بابالو رئیس ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در شهرستان‌بناب در این مراسم از حضور گسترده مردم و مشارکت همشهریان در برگزاری انتخابات به نفع دکتر حسن روحانی تقدیر و تشکر به‌عمل آورد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ، ۱۰:۰۳:۰۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت