امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

ثبت دوچرخه بناب نیز در فهرست آثار ملی میراث فرهنگی کشور


رئیس شورای اسلامی شهر بناب گفت: ثبت دوچرخه بناب در فهرست آثار ملی جزو مطالبات مردم این شهرستان است که امیدواریم به زودی شاهد ثبت آن باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، علی‌اصغر رحیم‌زاده در جلسه کارگروه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بناب اظهار داشت: برند غذای استان آذربایجان‌شرقی در مقطعی «کوفته تبریز» بود که امروز این برند به «کباب بناب» تغییر یافته و لازم است برای حفظ این برند نمایشگاه دائمی کباب سنتی بناب را در این شهرستان دایر و راه‌اندازی کنیم.

وی از مسؤولان میراث فرهنگی استان خواست هماهنگی‌های لازم برای اطلاع‌رسانی برگزاری جشنواره «کباب بناب» از طریق صدا و سیمای استان به عمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب سپس با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت ثبت دوچرخه بناب نیز در فهرست آثار ملی میراث فرهنگی کشور بر ایجاد حوزه دوچرخه در بناب تأکید کرد و افزود: ثبت دوچرخه بناب در فهرست آثار ملی جزو مطالبات مردم این شهرستان است که امیدواریم به زودی شاهد ثبت آن باشیم.

رحیم‌زاده در ادامه از آمادگی شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب برای توسعه گردشگری در این شهرستان خبرداد.

شهردار بناب نیز در این جلسه از آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های شهر برای استقبال از مسافران خبرداد و گفت: شهرداری بناب نیز با همکاری شورای اسلامی شهر آماده برگزاری جشنواره‌های تابستانی است که در حال برنامه‌ریزی است.

نادر داوودی تصریح کرد: امسال سومین دوره جشنواره کباب بناب برگزار خواهد شد که با وجود فراز و نشیب‌هایی که در ۲ دوره قبل این جشنواره شاهد بودیم قطعاً جشنواره سوم با کمترین معایب برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در جشنواره کباب سال گذشته هر روز ۱۵ هزار نفر از شهروندان و مردم سراسر کشور از این جشنواره استقبال کردند؛ گفت: این جشنواره باید پیش درآمدی باشد برای تبریز۲۰۱۸ که بتوان در راستای جذب گردشگران تلاش کرد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۴:۰۴

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت