امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

بزرگ‌ترین چالش شهرستان بناب در حوزه ورزش بانوان است


رئیس اداره ورزش و جوانان بناب گفت:امروز در این شهرستان بزرگ‌ترین چالشی که با آن روبه‌رو هستیم، در حوزه ورزش بانوان است و از آنجایی که سالن‌های ورزشی این شهرستان برای آقایان طراحی شده‌اند از این رو بانوان فعالیت ورزشی کمتری دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، فرهاد رضازاده در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان بناب با ارائه گزارشی از فعالیت‌های تابستانی این اداره اظهار کرد: هم اکنون ۲۲ رشته ورزشی آقایان و ۱۷ رشته ورزشی بانوان در این شهرستان فعال بوده و بالای ۲۰ پایگاه در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان فعال هستند.

وی افزود: امروز در این شهرستان بزرگ‌ترین چالشی که با آن روبه‌رو هستیم، در حوزه ورزش بانوان است و از آنجایی که سالن‌های ورزشی این شهرستان برای آقایان طراحی شده‌اند از این رو بانوان فعالیت ورزشی کمتری دارند.

رضازاده با اذعان به اینکه در حوزه ورزش بانوان کم و کاستی‌هایی را شاهد هستیم، اظهار امیدواری کرد با فراهم کردن زمینه‌های لازم برای حضور بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی بتوان گام‌های مؤثری را در این راستا برداشت.

فرمانده سپاه ناحیه بناب نیز در این جلسه با بیان اینکه سپاه با همکاری سایر ادارات و نهادها توانسته گام‌های ارزنده‌ای در حوزه‌های مختلف فرهنگی بردارد؛ گفت: هم اکنون ۲۰۰ دانش‌آموز در قالب اردوهای جهادی در مدارس مختلف شهرستان بناب در راستای تعمیر مدارس همکاری دارند.

عمران دوستی افزود: هم اکنون بسیجیان این شهرستان در حال احداث و تکمیل هفت باب خانه محروم برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند که امیدواریم حداکثر همزمان با هفته بسیج امسال آنها را در اختیار خانواده‌های محروم قرار دهیم.

وی همچنین از اعزام هشت دستگاه اتوبوس از طبقات مختلف مردم در قالب کاروان‌های راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی در این شهرستان خبرداد و با تقدیر و تشکر از مساعدت‌ها و همکاری‌های فرماندار گفت: خوشبختانه شاهد استقبال و نتایج مثبت این بازدیدها در جامعه هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه بناب با بیان اینکه فرمایشات امام جمعه نیز جزو دغدغه‌های ماست و باید در راستای کاهش این آسیب‌ا و تهدیدات در جامعه تلاش کنیم؛ تصریح کرد: متأسفانه در شب شهادت امام جعفرصادق(ع) در این شهر مراسم عروسی بر پا شد و جا دارد مردم و مسؤولان از ترویج چنین تفکری در جامعه جلوگیری کنند و نگذارند مواردی که دشمن از آن طریق قصد نفوذ دارد، در جامعه به فرهنگ تبدیل شود.

فارس


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۵:۰۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت