امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

مسئول پلیس فتای مراغه: ۶۰ درصد مردم در شبکه های اجتماعی فعال هستند


مسئول پلیس فتای مراغه با اشاره به آثار سوء استفاده از شبکه های اجتماعی در جامعه گفت: بیش از ۶۰ درصد مردم در شبکه های اجتماعی فعال هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، فرهاد راستی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب برداشت‌های غیرمجاز اینترنتی، هتک حرمت به افراد و شخصیت‌ها و نیز ایجاد مزاحمت‌های تلفنی را از جمله موارد اصلی در شبکه‌های اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: بزرگ‌ترین دغدغه خانواده‌ها استفاده بی‌رویه و کنترل نشده از فضای مجازی از سوی فرزندان آنها است.
راستی در ادامه بر هرگونه همکاری و حضور در کلاس‌های آموزشی ادارات و نهادهای شهرستان از سوی پلیس فتا تأکید کرد و با اشاره به آثار سوء استفاده از شبکه های اجتماعی در جامعه اظهار کرد: بیش از ۶۰ درصد مردم در شبکه های اجتماعی فعال هستند.

ولی‌اله فرج‌الهی فرماندار بناب نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت آسیب‌شناسی مضرات شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: باید با برگزاری کلاس‌های آموزشی نسبت به اطلاع رسانی لازم به مردم و خانواده‌ها اقدام کنیم.

وی سپس از آغاز کلاس‌های تربیت مربی در خصوص سبک زندگی اسلامی از سوی شهرداری بناب خبر داد و از مسئولان امر به خصوص مسئولان پلیس فتا خواست با برگزاری کلاس‌های آموزشی نسبت به آگاه‌سازی مردم از مضرات شبکه‌های اجتماعی اقدام کنند.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با بیان اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان از سوی دستگاه‌های فرهنگی در کاهش آسیب‌های اجتماعی اذعان کرد: با برگزاری دوره‌های مختلف و تشریح معایب و مضرات استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توان از آسیب‌ها و تهدیدات موجود در جامعه کاست.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۵:۵۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت