امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

امام جمعه بناب: اباهی گری فوق العاده خطرناکی به کشور حمله کرده است


امام جمعه بناب گفت: امروز کشورهایی که بنیان خانواده را ویران کرده و بی‌بندو باری راه انداخته‌اند، ناخودآگاه در آتش می‌سوزند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر در جوار حرم رضوی و در سخنرانی‌های متعدد در خصوص فرهنگ و با بیان اینکه معظم له تأکید کردند «فرهنگ از اقتصاد هم مهم‌تر است»؛ اظهار داشت: فرهنگ یعنی آداب و رسوم حاکم بر جامعه و باید از آداب و رسوم اسلامی در جامعه استفاده کرده و برای ترویج آن کوشش کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با انتقاد از کمرنگ شدن ارزش‌ها در جامعه از طریق پخش برخی فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی و نیز انواع مختلف شبکه‌ها تصریح کرد: نقش مادری در خیلی از این فیلم‌ها زیرسئوال رفته و بیشتر تأکید طراحان آن نشان دادن ارزش‌های زن در بیرون از خانواده است. همچنان که بخش وسیعی از بدحجابی‌ها و بدآموزی‌ها به دلیل تأثیرپذیری از این ابزار تمدن است.‌

باقری‌بنابی تأکید کرد: امروز اباهی‌گری فوق‌العاده خطرناکی به کشور حمله کرده و از این رو رهبر معظم انقلاب بر اساس این موضوعات است که از ۲۰ سال پیش در این خصوص هشدار و تذکر می‌دهند.

وی اذعان کرد: تمام سعی و تلاش اشرار و شیاطین متمرکز شده که بین اسلام  و جوانان فاصله بیندازند و سعی کنند ما را به سمت مسلخ ببرند لذا باید پیشاپیش برای موضوع عزا بگیریم.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۵:۵۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت