امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی اسلامی در بناب راه‌اندازی شد


برای نخستین بار و از سوی شهرداری این شهر، دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی اسلامی در بناب راه‌اندازی شده و آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، نادر داوودی شهردار بناب در مراسم افتتاح دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی اسلامی که با حضور فرماندار و جمعی از مسؤولان و اساتید حوزه برگزار شد، با اشاره به آغاز به‌کار دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری بناب از سال ۹۴ اظهار کرد: هم اکنون حدود ۲۰۰ دانشجو در ۲ مقطع کاردانی و کارشناسی و ۱۰ رشته مختلف در دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری بناب مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: یکی از وظایف اصلی شهرداری در کنار اجرای فعالیت‌های عمرانی، انجام فعالیت‌های فرهنگی است و از این رو براساس نیازهایی که از سطح شهرستان احصاء شده بود، توجه به سبک زندگی اسلامی که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز هست، در دستور کار قرار گرفت.

شهردار بناب تصریح کرد: براساس همکاری‌هایی که با مؤسسه صدرای قم صورت گرفت، مقرر شد کلاس‌های تربیت مربی سبک زندگی اسلامی برای اولین بار در شهرستان بناب برگزار شود.

به گفته شهردار بناب، در این دوره ۳۲ نفر از خواهران حضور خواهند داشت که به مدت ۶۰ ساعت آموزش‌های لازم را خواهند دید و جا دارد از حمایت‌های امام جمعه و فرماندار محترم در خصوص برگزاری این دوره‌ها تقدیر و تشکر کنم.

رئیس مرکز مشاوره مؤسسه صدرای قم نیز در این مراسم طی سخنانی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی اسلامی گفت: تشکیل این دوره‌ها در راستای تحقق منویات معظم‌له است.

حجت‌الاسلام محمدعلی جمشیدی در ادامه سخنان خود افزود: تاکنون ۴۸۰ مورد از این دوره‌ها در نقاط مختلف کشور برگزار شده است.

وی اذعان کرد: از آنجایی که دغدغه ما نیروسازی و تربیت مربی است، از این رو قصد داریم این کلاس‌ها و دوره‌ها را در سطح کشور تقویت و افزایش دهیم.

رئیس مرکز مشاوره مؤسسه صدرای قم تصریح کرد: ۳۲ نفر خواهر در این دوره حضور دارند و در راستای مهارت‌های زندگی، مدیریت خانواده و فرزندآوری به مدت ۶۰ ساعت آموزش‌های لازم را خواهند دید.

جمشیدی همچنین با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه به خصوص افزایش طلاق خاطرنشان کرد: آمار استفاده از موادمخدر و استفاده از مشروبات الکلی روز به روز افزایش می‌یابد و امیدواریم مسؤولان فرهنگی با برگزاری چنین دوره‌هایی ضمن آسیب‌شناسی در راستای کاهش این آسیب‌ها گام بردارند.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۵:۱۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت