امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

۴۷ دانش آموز بنابی در کنکور ۹۶ رتبه زیر یک هزار کسب کردند


مدیر آموزش و پرورش بناب با اشاره به نتایج موفق و کسب رتبه‌های خوب در کنکور سال جاری گفت: خوشبختانه امسال ۴۷ نفر از دانش آموزان این شهرستان در کنکور سراسری رتبه‌های زیر یک هزار به دست آورده‌اند که نسبت به سال قبل تعداد قبولان کنکور رتبه‌های زیر یک هزار ۳۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، داود اسدزاده در جلسه شورای فرهنگی عمومی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های تابستانی و پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان اظهار داشت: ۴۵ پایگاه تابستانی در سطح شهرستان فعال هستند که ۶ هزار و ۲۳۲ دانش آموز در قالب کلاس های مختلف درسی، ورزشی، آموزش قرآن و سایر کلاس های آموزشی جذب پایگاه‌ها شده‌اند.

وی با اعلام اینکه ۶۳۰ دانش آموز در شهرستان بناب نسبت به سال قبل بیشتر در کلاس‌های تابستانی جذب شده‌اند از افزایش ۱۲ درصدی جذب دانش آموزان در کلاس های تابستانی خبرداد و گفت: این در حالی است که شهرستان بناب به معنای واقعی فاقد کانون است و کلاس ها در مداری مختلف شهرستان تشکیل می‌شوند.

اسدزاده با اشاره به نتایج موفق و کسب رتبه‌های خوب در کنکور سال جاری افزود: خوشبختانه امسال ۴۷ نفر از دانش آموزان این شهرستان در کنکور سراسری رتبه‌های زیر یک هزار به دست آورده‌اند که نسبت به سال قبل تعداد قبولان کنکور رتبه‌های زیر یک هزار ۳۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گفته اسدزاده، در سال ۹۳ تعداد قبولین کنکور با رتبه زیر یک هزار ۱۹ نفر، در سال ۹۴ بیست و شش نفر، در سال ۹۵ سی و هفت نفر و در سال ۹۶ به ۴۷ نفر افزایش یافته است و طی سال های اخیر روند رو به رشد را شاهد هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های تابستانی این اداره گفت: هم اکنون ۲۲ رشته ورزشی آقایان و ۱۷ رشته ورزشی بانوان در این شهرستان فعال بوده و بالای ۲۰ پایگاه در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان فعال هستند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۵:۰۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت