امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

امام جمعه موقت بناب: تمام دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که آمریکا همواره ناقض تمام تعهدات بوده است


امام جمعه موقت بناب گفت:تمام دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که آمریکا همواره ناقض تمام تعهدات بوده است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حجت‌الاسلام سیدموسی آتش‌زر در خطبه‌ های نماز جمعه شهرستان بناب اظهار کرد: جنایتکاران عالم در صدد این هستند که دنیا را برای خود برده قرار دهند ولی قرآن کریم می‌گوید:«در برابر جنایتکاران مقاومت کنید و خداوند به شما عزت و عظمت می‌دهد».

وی با اشاره به تأکید قرآن کریم برای ایستادگی در برابر جنایتکاران دنیا و لزوم تجهیز به انواع سلاح‌ها برای مقاومت در برابر تهدیدات احتمالی دشمنان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران نیز به این آیات الهی عمل کرده است و امروز هیچ قدرتی توان و جرأت حمله نظامی به این کشور را ندارد.

امام جمعه موقت بناب تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران باید به قدرت ایمان و نیروهای مسلح خود تکیه کند.

خطیب جمعه موقت بناب همچنین با بیان اینکه جمهوری اسلامی براساس اعتراف دنیا به تمام مفاد برجام عمل کرده است؛ افزود: این دولت آمریکاست که همواره با اجرای مفاد برجام مخالف است و تمام دنیا به آن اذعان دارند.

آتش‌زر با تأکید بر اینکه آمریکا قدرت پوشالی خود را از دست داده است؛ گفت: کره شمالی که جزیره‌ای بیش نیست، امروز در برابر آمریکا ایستاده و تهدید کرده که آمریکا را با خاک یکسان می‌کند،تهدیدات کره شمالی باعث شده که سران آمریکا لحن خود را تغییر دهند.

وی اذعان کرد: از این رو باید در مقابل ابرقدرت‌ها ایستاد و ابزار این ایستادگی و مقاومت تکیه بر قدرت لایزال الهی، اطاعت از رهبری و مسلح شدن در برابر دشمنان است.

امام جمعه موقت بناب در ادامه خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به نقش برجسته رهبری در سربلندی نظام جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌های سیاسی و بین‌المللی اظهار کرد: بزرگ‌ترین ضربه‌ای که به اسلام زده شده است از ابتدای رحلت پیامبراکرم(ص) بحث عدم پیروی از ولایت بوده است.

آتش‌زر اضافه کرد: از این رو جایگاه رهبر عظیم‌الشأن نظام جمهوری اسلامی در دنیا مشخص است و نقش برجسته‌ای که در دنیا دارند، توانسته جمهوری اسلامی را به جایگاه رفیع و ارزشمند در جهان برساند.

وی تصریح کرد: همانطوری که در قرآن نیز به آن تأکید شده است، برای اینکه جمهوری اسلامی ایران بتواند همچنان در دنیا سربلند و با قدرت به راه خود ادامه دهد، باید اطاعت از رهبری را سرلوحه خود قرار دهد.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۵:۰۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت