امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

فرماندار بناب: مجوز جدید برای تاکسی‌های درون‌شهری ‌بناب صادر نشود


فرماندار بناب با اشاره به اینکه متأسفانه قبلا بدون حساب و پیش‌بینی تاکسی‌هایی وارد شهر شده است، گفت: مجوز جدید برای تاکسی‌های درون‌شهری ‌بناب صادر نشود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی‌له فرج‌الهی ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان بناب از افزایش تصادفات در شهرستان بناب خبر داد و اظهار کرد: آمارها نشان می‌دهند که متاسفانه از زمان شروع فصل کار شاهد افزایش تصادفات و افزایش مرگ و میر تصادفات هستیم.

وی افزود: میزان تصادفات نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افزایش یافته است و این مورد ربطی به عدم مدیریت کافی ندارد و نمی‌توانیم عوامل اجرایی را محکوم به عدم رسیدگی کافی کنیم، چراکه پلیس نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی به خوبی وظایف خود را انجام داده‌اند.

فرج‌الهی با تاکید بر عدم رضایت شهروندان و مسئولان شهرستان بناب، گفت: شهروندان از افزایش تجمع تاکسی‌ها در مرکز شهر گله‌مند هستند.

وی افزود: متأسفانه قبلا بدون حساب و پیش‌بینی تاکسی‌هایی وارد شهر شده است که اکنون این اشتباه باعث تراکم و معضلی برای ترافیک سطح مرکزی شهر شده‌است.

فرماندار بناب خاطرنشان کرد: سازمان تاکسی‌رانی شهرستان بناب باید در این رابطه توجه خاصی داشته باشد و برای این معضل چاره‌اندیشی کند.

وی تاکید کرد: نباید بیش از این برای تاکسی‌های جدید مجوز صادر شود.

عالی‌ترین مقام شهرستان بناب با اشاره بر روند احداث پل میدان معلم، گفت: روند احداث این پل نسبت به گذشته از پیشرفت خوبی برخوردار است ولی چند طرح در حاشیه‌های این پل وجود دارد که باید به این طرح‌ها رسیدگی شود.

وی تاکید کرد: شهرداری در رابطه با طرح‌های حاشیه‌ی پل میدان معلم اقدامات لازم را انجام دهد تا در ادامه دچار مشکل نشویم.

فرج‌الهی با انتقاد از عدم رعایت قوانین توسط دوچرخه‌سواران در شهرستان بناب، اذعان داشت: دوچرخه‌سواران در این شهر، خیابان‌ها را برای خودشان می‌دانند و توجهی به قوانین ندارند.

وی فرهنگ‌سازی در رابطه با دوچرخه‌سواری را لازمه‌ بهبود فرهنگ ترافیکی شهر دانست و گفت: برای بهبود نابسامانی در دوچرخه‌سواری و کاهش صدمات جانی آن در بناب باید فرهنگ‌سازی و امکانات کافی در این شهرستان باشد.

فرماندار بناب، گفت: حتی کوچکترین درصد پیشرفت در جلوگیری از اتفاقات و تصادفات برای ما کافی خواهد بود.

وی جابجایی تیرهای برق را بزرگترین معضل برای شهرستان بناب خواند و تصریح کرد: بسیاری از تیرهای برق در محل مناسبی قرار ندارند و انتطار داریم اداره برق بناب نیز مقداری از امکانات خود استفاده کند تا هزینه‌های جابجایی این تیرهای برق کاهش‌یابد با انجام این‌کار تمامی شبکه‌های فرسوده اداره برق که در این محل‌ها هستند، به‌روز و تازه‌سازی می‌شوند.

نماینده دولت در شهرستان بناب با انتقاد از وضعیت میوه‌فروشی با وانت در شهرستان بناب، گفت: در هیچ شهری این چنین نیست که میوه‌فروشان وانتی، بار خود را بزنند و در محل بازار اقدام به فروش کنند که این معضل دیگری برای این شهر است.

وی در خاتمه با اشاره به کم‌درآمد و از قشر ضعیف بودن این میوه‌فروشان، گفت: باید محلی برای این میوه‌فروشان تعیین شود و در آن محل اقدام به فروش کنند و باعث ایجاد ترافیک و نارضایتی شهروندان و کسبه نشوند.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۵:۱۳

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت