امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی بناب مطرح کرد افزایش صددرصدی تلفات تصادفات درون شهری بناب در سال ۹۶


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، سرهنگ علی عزتی در جلسه شورای ترافیک شهرستان بناب از افزایش صددرصدی تلفات جانی در تصادفات درون شهری بناب خبرداد و اظهار کرد: تعداد تلفات تصادفات فوتی سطح شهر بناب در زمان مشابه در سال ۹۵ به تعداد ۳ نفر بود که این تعداد در سال جاری نسبت به سال گذشته ۳ مورد بیشتر شده است.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی شهرستان بناب گفت: به طور کلی تعداد تصادفات در سطح این شهر چه با تلفات جانی و چه با مصدومیت و بدون مصدومیت افزایش یافته است.

وی تاکید کرد: افزایش اصلی در تصادفات شهر بناب، تصادف با دوچرخه سواران این شهر بوده است.

سرهنگ رمضان الهوردیان هم در این جلسه با اشاره به عدم توجه به پتانسیل بالای پارکینگ الغدیر در مرکز شهر بناب، اظهار کرد: پارکینگی که در مرکز این شهر قرار دارد در مقایسه با شهرهای همجوار بی نظیر است که متاسفانه با توجه به عدم مناسب بودن راه های دست یابی به این پارکینگ، شهروندان از این پتانسیل استفاده نمی کنند.

وی افزود: اگر راه های دست یابی به این پارکینگ مورد توجه قرار بگیرد در روند کاهش ترافیک مرکز شهر به صورت چشم گیری تاثیرگذار خواهد بود.

سرهنگ الهوردیان در رابطه با میوه فروشان سیار وانتی نیز گفت: متاسفانه با توجه به این که قانونی در این رابطه به غیر از جریمه ۲۰ هزار تومانی به عنوان سد معبر در طول روز وجود ندارد نمی توانیم در این رابطه کاری انجام دهیم.

وی افزود: در  صورت جریمه هم میوه فروشان سیار وانتی، مابقی ساعات روز را به کار خود در همان محل می توانند ادامه دهند.

الهوردیان در خاتمه اجتماع تاکسی های درون شهری در مرکز شهر را معضلی دیگر برای ترافیک این شهر خواند و گفت: باید در رابطه با این موضوع نیز توجه ویژه ای شود و با افزایش خطوط تاکسی رانی هم رضایت مردم جلب شود تا این مشکل از سطح مرکزی شهر برطرف شود.

رئیس پلیس راه شهرستان بناب نیز در این جلسه از افزایش تلفات جانی در تصادفات برون شهری خبر داد و گفت: در زمان مشابه در سال گذشته ۸ نفر در تصادفات برون شهری بناب فوت کرده بودند که در سال جاری این آمار به تعداد ۱۱ فوتی افزایش یافته است.

وی عامل اصلی افزایش تصادفات را بی توجهی به قوانین توسط رانندگان خواند و گفت: با اینکه آموزش  های کافی برای رانندگان صورت می گیرد، ولی متاسفانه عدم رعایت قوانین و سرعت مجاز عامل اصلی تصادفات است.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۵:۳۵

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت