امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

برگزاری سومین جشنواره ملی کباب بناب


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، مرتضی آبدار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این جشنواره روز جمعه ۱۷ شهریور افتتاح و به مدت سه روز برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در طول مدت برگزاری این جشنواره، کباب سنتی بناب توسط کباب پزان برتر این شهرستان برای گردشگران عرضه می شود و علاوه بر این ۱۲ گروه کباب پز در این جشنواره به رقابت می پردازند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی یادآوری کرد: کیفیت کباب ها و نوع گوشت در این جشنواره توسط اداره دامپزشکی و شبکه بهداشت نظارت می شود و در مراسم اختتامیه این جشنواره، نفرات برتر معرفی و از آنان قدردانی می شود.

آبدار ادامه داد: در حاشیه این جشنواره ۳۰ غرفه صنایع دستی، سوغات و توانمندی های شهرستان بناب با همکاری جهاد کشاورزی، اداره صنعت و معدن، بسیج سازندگی و ۶۰ غرفه دیگر توسط بخش خصوصی ویژه صنایع دستی و سوغات از کل کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دایر می شود.

وی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، نمایش آیینی، موسیقی عاشیقی و مسابقات فرهنگی و هنری از برنامه های جنبی این جشنواره است.

آبدار افزود: برگزاری رویدادها و جشنواره ها از بهترین راه ها برای تبلیغ در راستای جذب گردشگر بوده و با توجه به قرار گرفتن بناب در مسیرهای گردشگری استانی تبریز ۲۰۱۸ و بهره مندی از برند کباب تلاش می شود این جشنواره هر سال با کیفیت بهتری برگزار شود.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۶:۴۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت