امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بناب برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امروز پنجشنبه جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار و اعضای ستاد درمحل سالن جلسات فرمانداری بناب برگزار گردید.در این جلسه آقای فرج الهی فرماندار شهرستان بناب ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و هفته گرامیداشت دفاع مقدس گفت: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی در سایه رشادتها و از خودگذشتگی ایثارگران و رزمندگانی بوجود آمد که استوار و محکم در مقابل رژیم بعثی با تکیه به نیروی ایمان و اراده ایستادگی کردند و از میهن اسلامی خود در مقابل متجاوزان دفاع نمودند.

فرماندار همچنین افزود: پاسداشت خون شهدا و حفاظت از ارزشهای والای آنان وظیفه ماست و باید رشادتها و حماسه های بی بدیل آنها  را به آیندگان منتقل کنیم و ارزشهای آنان را در جامعه ترویج داده و این روحیه را در نسل جوان پرورش داده و سمت و سوی برنامه ها را  به سوی جوانان سوق دهیم و با برگزاری برنامه های شایسته در شان و منزلت شهیدان و ایثارگران مقام و منزلت آنان را ارج نماییم.

در ادامه سرهنگ عمران دوستی فرمانده سپاه بناب بعنوان دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گزارشی از اقدامات انجام گرفته و درحال انجام و همچنین برنامه های پیش بینی شده در این هفته ارایه نمود.

فضاسازی و آماده سازی شهر و روستاها توسط شهرداری و دهیاریها، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با همراهی مسولین شهرستان بناب، ، برگزاری برنامه های فرهنگی، غبار روبی مزار شهدا، ، پیاده روی خانوادگی در سطح شهر و… از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان بناب می باشد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ، ۱۳:۰۶:۳۳

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت