امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

مجتمع فولاد صنعت بناب در سال ۹۶ ثابت کرد که عملا در راستای تولید و اشتغال حرکت کرده است


فرماندار بناب گفت: مجتمع فولاد صنعت بناب در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال عملا ثابت کرد که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری حرکت کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی اله فرج الهی که در جمع ۳۰۰۰ نفری خانواده های پرسنل این مجتمع در جشن بزرگ غدیر و آئین تجلیل از دانش آموزان ممتاز پرسنل حضور یافته بود با تقدیر از برگزاری این مراسم گفت؛ از مدیران ارشد فولاد شاهین بناب به سبب توجه به مسایل رفاهی پرسنل و فرزندان آنها که در کنار افزایش تولید به مسائل معیشتی و رفاهی هم پرداخته اند قدردانی میکنم.

فرماندار شهرستان بناب افزایش تولید از ۱۰ درصد به ۴۰ درصد در این مجتمع را مایه افتخار دانست و گفت: در سایه حمایت های همه جانبه و سعه صدر و توجه جناب آقای جهانگیری رئیس محترم گروه مالی گردشگری و مدیران و کارگران این مجتمع به جهت تلاش شبانه روزی برای احیائ و درخشش مجدد فولاد صنعت بناب که سرمایه بزرگی برای شمال غرب کشور است تشکر و قدردانی میکنم که با گذر از بحران گذشته ظرفیت تولید این مجتمع در حال حاضر از ۱۰ درصد به ۴۰ درصد افزایش یافته است و این مایه افتخار است.

فرج الهی گفت: مجتمع فولاد صنعت بناب در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال عملا ثابت کرد که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری حرکت کرده است و امروز افزایش تولید این مجتمع افزایش اشتغال را نیز به دنبال داشته است و هر درصدی از افزایش تولید زنجیروار در زمینه های دیگر نیز اشتغال زا بوده است.

فرماندار بناب تفکر مدیریت فعلی این مجتمع را ستود و گفت: تفکر مدیریت موجود تفکر افزایش تولید، تفکر افزایش کیفیت و تفکر ارتقاء جایگاه مجامع فولاد صنعت بناب است و به همین جهت ما هم قول می دهیم که با تمام قوا مثل گذشته در کنار بخش خصوصی و این مجتمع باشیم چرا که تفکر مدیریت فعلی این مجتمع ثابت کرد که احیا و موفقیت این مجتمع، افزایش تولید و پایداری و افزایش اشتغال در این مجتمع قابل دستیابی است و افراد تعدیل شده به تدریج به محل کار خود باز خواهند گشت.

وی با مهم خواندن توان عرضه محصولات این مجتمع در بازارهای صادراتی گفت: در حال حاضر مشتریان زیادی علاقمندند که محصولات این مجتمع را به سبب کیفیت بالا خریداری کنند و این پتانسیل و توان وجود دارد که محصولات تولیدی در فولاد شاهین بناب در بازار های خارجی هم با استقبال روبرو شده و صادرات بیشتری داشته باشد.

فرج الهی در آیین تجلیل از دانش آموزان این مجتمع گفت: این مراسم و این تجلیل از دانش آموزان ممتاز پرسنل مجتمع نشان می دهد که مدیران فقط به فکر تولید نبوده و به فکر تحصیل این عزیزان نیز هستند و به موفقیت آنها در کسب علم و دانش نیز توجه ویژه دارند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۶:۳۲

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت