امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس اداره ارشاد بناب: بیش از ۴ هزار نفر از جوانان در کلاس‌های فرهنگی و اوقات فراغت شرکت کردند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حبیب صدقی رئیس اداره ارشاد بناب در جلسه ستاد رسیدگی به امور جوانان این شهرستان از حضور بیش از ۴ هزار جوان و نوجوان در برنامه های اوقات فراغت این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در ۲۸ کانون مردم نهاد شهرستان بناب از ابتدای فصل تابستان تاکنون بیش از ۴ هزار جوان حضور پیداکرده و از برنامه های این کانون ها استفاده کردند.

وی با اشاره به فعالیت های هنرمندان در برنامه های تابستانی سپاه پاسداران و سایر برنامه های مستقل، تصریح کرد: تمامی هنرمندان شهرستان بناب در برنامه های این شهرستان نقش به سزایی داشتند که جا دارد از این هنرمندان قدردانی شود.

صدقی افزود: اگر هنرمندان در هر صنفی حتی در یک مراسم حضور نداشته باشند، آن مراسم برای مردم جذابیتی نخواهد داشت.

فرهاد رضازاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب نیز در این جلسه از افزایش ۲۵ درصدی بیمه شدگان و ورزشکاران سازماندهی شده در شهرستان بناب خبر داد و اظهار کرد: در ۵ ماهه اول سال ۹۵ تعداد ورزشکاران بیمه شده و سازماندهی شده شهرستان بناب ۱۳۵۰ نفر بود که طی ۵ ماهه اول سال جاری با افزایش ۲۵ درصدی به تعداد ۳۴۰۰ نفر رسیده است.

وی با اشاره به کافی نبودن این تعداد از ورزشکاران سازماندهی شده، خاطرنشان کرد: تعداد ورزشکاران سازمان نیافته در این شهرستان چند برابر بیشتر است.

رضازاده با اشاره به فعالیت های اداره ورزش و جوانان در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان در این شهرستان، گفت: ۳۸ باشگاه ورزشی در طول تابستان ۹۶ در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان فعالیت داشتند.

وی با اشاره به تسهیلات پرداختی سازمان جوانان به زوج های جوان، اذعان داشت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۶۸۷ مورد وام ازدواج برای جوانان پرداخت شده است که بانک ملی و تجارت شامل این آمار نمی شوند و هنوز اطلاعات دقیقی از این دو بانک در دست نداریم.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۶:۳۵

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت