امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

فرماندار بناب: نوزدهمین همایش بناب شهر دوچرخه ۲۸ مهر برگزار می‌شود


فرماندار بناب از برگزاری نوزدهمین همایش “بناب شهر دوچرخه” در ۲۸ مهرماه سال ۹۶ در شهرستان بناب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی اله فرج اللی در جلسه نوزدهمین همایش دوچرخه سواری بناب شهر دوچرخه با اشاره به اهمیت دوچرخه‌سواری و تاثیرات آن در سلامتی، اظهار کرد: از آنجا که ورزش و تحرک جهت جلوگیری از بروز هرگونه بیماری برای همه لازم و دوچرخه‌ یکی از مهم‌ترین وسیله‌ها برای ورزش و سلامتی است.

فرج‌الهی با بیان اینکه شهرستان بناب با دوچرخه‌سواری مشهور است، خاطرنشان کرد: استفاده از دوچرخه در شهرستان بناب از کودکان تا مسن‌ترها رواج دارد و استفاده از این وسیله در شهرستان بدون توجه به محدودیت سنی مورد استفاده همگان قرار دارد.

وی عدم تخصیص مسیر ویژه دوچرخه در این شهرستان را مشکل اساسی برای شهر خواند و گفت: مسیر ویژه دوچرخه سواری یک راه حل مناسب برای فرهنگ‌سازی استفاده از دوچرخه است و عدم وجود مسیر ویژه دوچرخه در شهری که در این حد دوچرخه سوار دارد یک نقطه ضعف برای این شهرستان است‌.

فرماندار بناب از عدم ادامه روند ثبت ملی شدن بناب شهر دوچرخه توسط میراث فرهنگی استان انتقاد کرد و گفت: از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تقاضا داریم که دوباره در رابطه با به ثبت ملی رسیدن بناب به عنوان شهر دوچرخه ایران، اقدامات لازم را پس از درخواست ما انجام دهند چرا که قبلا نیز این در خواست را ارسال کردیم ولی تلاش کافی صورت نپذیرفت.

فرماندار بناب عنوان شهر دوچرخه را مختص بناب خواند و تصریح کرد: شهر بناب با دوچرخه مشهور و این افتخار مخصوص شهرستان بناب است و شهرهای دیگر نباید ادعایی در این رابطه داشته باشند چراکه بناب شهر دوچرخه ایران نام دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب، تاکید کرد: در این شهر باید به مسئله دوچرخه‌سواری توجه ویژه‌ای صورت بگیرد.

وی از برگزاری نوزدهمین همایش بزرگ بناب شهر دوچرخه در ۲۸ مهر ۹۶ خبر داد و گفت: این همایش که سالیان سال در شهر برگزار شده است امسال نیز صبح ۲۸ مهر با حضور دوچرخه سواران از بناب و شهرهای اطرف برگزار خواهد شد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۷:۱۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت