امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

متاسفانه در ورزش همگانی بحث شرطی سازی جای فرهنگ سازی را گرفته است


معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: در ورزش همگانی متأسفانه بحث شرطی سازی جای فرهنگ سازی را گرفته و این یک تهدید جدی برای توسعه ورزش همگانی است!

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حبیب ستوده نژاد در نشست هماهنگی برگزاری نوزدهمین همایش بزرگ دوچرخه سواری بناب  اظهار کرد: ضمن صحبت و هماهنگی هایی که با صدا و سیمای استان انجام داده‌ایم، قرار شده هزینه‌ای که برای تهیه هدایا و جوایز صرف می‌کنیم آن را برای فرهنگ‌سازی هزینه کنیم.

وی سپس با بیان اینکه ورزش دوچرخه‌سواری همواره در استان آذربایجان‌شرقی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ تصریح کرد: سی و دومین تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان ۱۵ تا ۲۱ مهرماه جاری برگزار خواهد شد و قطعاً یکی از دلایل موفقیت برگزاری منظم تور دوچرخه سواری دور آذربایجان در ۳۲ سال گذشته جایگاه بالای رشته دوچرخه سواری در استان بوده است.

ستوده نژاد خاطرنشان کرد: حاصل برگزاری منظم ۳۲ ساله تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان حضور ۳ نفر از دوچرخه سواران این استان در المپیک برزیل است و نیز تیم دوچرخه سواری پتروشیمی رتبه اول باشگاه های آسیا را در این رشته به خود اختصاص داده است و این در حالی است که هیچ باشگاهی به غیر از باشگاه های تبریز نتوانسته رتبه اول آسیا را به دست آورد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در رویداد«تبریز ۲۰۱۸» برگزاری دوچرخه سواری برای جنوب استان پیش بینی شده است؛ گفت: امیدواریم به لحاظ اینکه بناب به عنوان «شهر دوچرخه» در کشور شهرت دارد، همایش دوچرخه سواری که در رویداد «تبریز۲۰۱۸» برگزار خواهد شد مرحله اختتامیه آن شهرستان بناب باشد.

ستوده نژاد در ادامه سخنان خود ضمن موافقت برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این همایش بزرگ در بناب و مساعدت های لازم در تهیه هدایای این همایش و جشنواره تأکید کرد: در تلاشیم از مسئولان کشوری و همچنین وزارت ورزش و جوانان نیز برای حضور در همایش دعوت نماییم و شاهد حضور مسئولان کشوری در همایش دوچرخه سواری بناب باشیم.

وی همچنین خواستار انعکاس خبری این رویداد بزرگ ورزشی از سوی رسانه ها به ویژه رسانه ملی شد.

گفتنی است، نوزدهمین همایش بزرگ دوچرخه سواری بناب روز جمعه ۲۸ مهرماه جاری با شرکت خیل عظیم دوچرخه سواران بنابی برگزار خواهد شد. این همایش همه ساله برگزار می شود و قرار است امسال این همایش بصورت استانی برگزار شود.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۷:۳۷

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت