امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

افتتاح هشت باب خانه محروم در بناب


هشت باب خانه محروم در بناب با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال که به همت بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و در قالب اردوهای جهادی احداث شده بود با حضور جانشین سپاه عاشورا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، هشت باب خانه محروم در بناب با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال که به همت بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و در قالب اردوهای جهادی احداث شده بود با حضور جانشین سپاه عاشورا افتتاح شد.
در آیین افتتاح خانه های محروم بناب جانشین سپاه عاشورا گفت: اجرای طرح های محرومیت زدایی از روستاها در قالب اردوهای جهادی  ایده ای موثر برای انتقال فرهنگ جهاد و ایثار به نسل های آینده است که نقش زیادی در محرومیت زدایی از جامعه دارد.
سردار اصغر عباسقلی زاده افزود: اردو های جهادی علاوه بر اینکه در خود سازی جوانان بسیجی نقش دارد،تفکر ایثارگری دوران دفاع مقدس را در بین جوانان تداعی می کند
ضیاء اله اعزازی ملکی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی نیز دستگیری از نیازمندان را وظیفه ای همگانی دانست و گفت:بسیج سازندگی با ساخت خانه های محروم به واقع از افرادی دستگیری می کند که پناهی ندارند.
وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی تجربه ای موفق برای سپری شدن اوقات فراغت جوانان است گفت:جوانان بسیجی با اقدام خود نشان می دهند که همچنان شور ایثار و فداکاری در کشور جریان دارد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ، ۱۰:۰۷:۲۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت