امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

فرماندار بناب: عملیاتی شدن نود درصدی هسته های کلیدی سند توسعه و تدبیر شهرستان بناب


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی اله فرج الهی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بناب با اشاره به اینکه تا پایان امسال باید چهار هکتار گلخانه در این شهرستان احداث می شد از عملکرد این بخش انتقاد کرد و گفت: تا کنون فقط دو هکتار گلخانه در بناب احداث شده و متاسفانه متقاضیان در بروکراسی اداری گرفتار شده اند.

وی افزود:اختلاف نظر میان امور آب و سازمان جهاد کشاورزی و برخی از قوانین دست و پاگیر باعث شده در این زمینه به مشکل برخورد کنیم که تا کنون این مشکل حل نشده است.

فرماندار بناب افزود:موازی کاری بعضی از ادارات در صدور مجوز به سرمایه گذاران و عدم تسریع در صدور پاسخ استعلامات از دیگر علل دلسردی سرماگذاران می باشد و اگر لازم باشد فرمانداری طبق تفویض اختیار استانداری راساً به صدور پاسخ استعلامات اقدام خواهد نمود.

فرج الهی با اشاره به اینکه شهرستان بناب همچنان رتبه اول اشتغالزایی استان را با ۱۱۷۰ نفر دارا می باشد گفت:در حالی که شش ماه از سال جاری می گذرد کمتر از تعهد انجام شده که ۳۲۵۰ نفر می باشد در شهرستان شغل ایجاد شده که به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی از هدف گذاری تبدیل بناب بعنوان قطب صادرات جنوب استان خبر داد و افزود: تا پایان امسال قرار است ۵۰ هزار تن صادرات از این شهرستان انجام شود که در شش ماه اول امسال۲۷ هزار تن صادرات تحقق یافته است.

فرج الهی با اشاره به اینکه اوج صادرات شهرستان در شش ماه دوم و با صادرات کشمش آغاز می شود اظهار امید واری کرد امسال بیش از میزان پیش بینی شده صاردات غیر نفتی خواهیم داشت.

وی ارزش صادرات شش ماه گذشته بناب را بیش از ۹۹۷ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: صادرات غیر نفتی بناب در این مدت شامل تولیدات خشکبار، صنایع غذایی، لبنیات، لوازم خانگی و آرد می باشد که نسبت به مشابه سال قبل ۱۷۳ درصد افزایش نشان می دهد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۷:۰۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت