امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

انتقاد فرماندار بناب از عدم اجرای تفکیک زباله در مبداء


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی الله فرج الهی در جلسه کارگروه پسماند شهرستان بناب اظهار داشت: برای تفکیک زباله از مبداء مؤسسات مردم نهاد و دوستدار محیط زیست آماده همکاری با شهرداری هستند که در صورت حمایت شهرداری مشکل تفکیک زباله در مبداء حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خط انتقال پساب کارخانجات شهرک صنعتی شهریار بناب به تصفیه خانه فاضلاب شهری تکمیل شده است؛ گفت: تا پایان آبان ماه پساب کلیه کارخانجات شهرک صنعتی شهریار بناب برای تصفیه به تصفیه خانه فاضلاب شهری منتقل خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب، تکمیل۹۰ درصد از فاضلاب مدرن بناب را گامی مهم برای حفظ سلامت مردم دانست و تأکید کرد: بسیار متأسفیم که با وجود تکمیل فاضلاب مدرن در بسیاری از مناطق شهر بناب مردم همچنان از فاضلاب سنتی استفاده می کنند و تمایلی به اخذ امتیاز فاضلاب مدرن ندارند.

فرج الهی اذعان کرد: در صورت عدم همکاری اهالی برای انتقال فاضلاب خانگی به شبکه مدرن فاضلاب کانال های سنتی مسدود خواهند شد.

وی یکی دیگر از مشکلات زیست محیطی این شهرستان را نفوذ زباله ها و شیرابه های آلوده به آب های زیرزمینی اعلام کرد و از محیط زیست شهرستان خواست با ریشه یابی منشاء شیرآبه های آلوده راهکار لازم برای قطع آنها را سریعاً ارائه دهد.

فرماندار بناب در ادامه خاطرنشان کرد: با سرمایه گذاری بخش خصوصی کارخانه خشک کنی فضولات مرغداری ها به زودی در این شهرستان راه اندازی می شود و به این وسیله فضولات مرغداری ها خشک شده و به کود حیوانی تبدیل خواهد شند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۸:۵۷

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت