امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

فرماندار بناب: کشاورزان بنابی همچنان چشم انتظار دریافت غرامت بیمه کشاورزی


فرماندار بناب باانتقاد از عدم پرداخت به موقع غرامت بیمه کشاورزی گفت: تنها امید کشاورزان برای تامین قسمتی از خسارات وارده غرامت بیمه کشاورزی است که عدم پرداخت به موقع آن کشاورزان را با مشکل مواجه می سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ولی اله فرج الهی در جلسه ستاد بحران شهرستان بناب افزود : در اثر سرمازدگی سال زراعی امسال به ۵۳۰ هکتار از اراضی شهرستان بناب بالغ بر ۶۳ میلیارد ریال خسارت وارد شده که فقط ۱۱ میلیارد ریال غرامت به کشاورزان پرداخت شده است .

وی با تاکید بر آمادگی کلیه ادارات شهرستان برای مقابله با بحرانهای احتمالی گفت: سه میلیارد ریال برای لای روبی انهار در این شهرستان هزینه شده بود که متاسفانه مجدداً توسط مردم و با تخلیه نخاله های ساختمانی مسدود شده اند که باید سریعاً لای روبی شوند.

فرماندار بناب با اظهار تاسف از اقدام اداره گاز بناب در قطع انشعاب شهرداری بناب گفت: در حالی که اداره گاز بناب ۴۲۰ میلیون ریال به شهرداری بدهکار است ولی بخاطر ۱۶۰ میلیون ریال اقدام به قطع گاز این اداره نموده است .

فرج الهی افزود : هیچ یک از ادارات خدمات رسان حق ندرند بدون هماهنگی با فرمانداری و بخاطر بدهی انشعاب کارخانجات تولیدی، صنعتی ، ادارات و مدارس را قطع کنند .

وی تصریح کرد : فرماندار بناب در کنار ادارات خدمات رسان آماده وصول مطالبات از مشترکان هست ولی نباید رئیس اداره ای دستور قطع انشعاب مراکز ذکر شده را صادر نماید.

 

 

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۸:۴۵

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت