امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

معاون فرماندار بناب اعلام کرد: ۱۳آبان فرصتی برای معرفی خوی استکباری آمریکاست


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شهرستان بناب با اعلام این مطلب افزود: یوم الله ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی یادآور رشادت دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام در مقابله با توطئه های آمریکا در ایران است.

وی با بیان اینکه این روز مصادف با سالروز تبعید امام راحل(ره)، تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز است؛ گفت: متأسفانه علیرغم اینکه در این روز ۳ اتفاق و رویداد مهم تاریخی اتفاق افتاده است ولی تنها به یک مناسبت و روز دانش آموز پرداخت می شود و از دو مناسبت و واقعه دیگر غافل هستیم.

معاون فرماندار بناب همچنین بر لزوم تبیین مناسبت های ۱۳ آبان برای دانش آموزان و دانشجویان و نیز ارتقای آگاهی آنان نسبت به دسیسه های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی تأکید کرد.

رفیعی با تأکید بر ضرورت برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تصریح کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان نمایش استکبارستیزی همه ملت ایران است و مختص یک قشر خاص نیست.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۸:۵۵

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت