امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

بیش از ۴۵۰ نفر از دانش آموزان دختر بنابی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند


صبح امروز دومین کاروان دانش آموزی شهرستان متشکل از ۴۵۰ دانش آموز دختر بنابی جهت بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال جنگ تحمیلی، عازم مناطق شمالغرب کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب،  کاروان بسیجیان دانش آموزان دختر شهرستان بناب در قالب ۱۰ اتوبوس متشکل از بیش ۴۵۰ نفر از بسیجیان دانش آموز خواهر جهت فراگیری درس ایثار و شهادت به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس در شمالغرب کشور  به اعزام شدند.

جانشین فرماندهی سپاه بناب در حاشیه بدرقه بسیجیان گفت: کاروان های دانش آموزی راهیان نور با هدف ترویج فرهنگ مقاومت و ایثارگری و شناخت این مناطق و تلاش رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دوران دفاع مقدس به این مناطق اعزام می شوند.
سرهنگ حیدری افزود: در امر برگزاری این اردوها بیشتر سعی و تلاش در این است تا نسل جوان بخصوص دانش آموزان به همراه راویان دوران دفاع مقدس برای اینکه هر چه‌بهتر بافرهنگ ایثار و شهادت انس بگیرند و مناطقی را که تاکنون مورد بازدید قرار نداده‌اند را بیشتر بشناسند و با شهدا و رشادت‌های بی‌نظیر آن‌ها آشنا شوند.

وی یکی دیگر از اهداف اعزام این کاروان را آشنایی با یادمان های شهیدان بروجردی و کمرچین عنوان کرد.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۸:۴۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت