امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی : بودجه آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی کافی نیست


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ضیاءاله اعزازی ملکی در جلسه بررسی مشکلات آموزش و پرورش بناب افزود: برای رفع بخشی از این مشکل، طرحی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است که در صورت تصویب همه بدهی های مصرفی آب ، برق و گاز مدارس مورد بخشودگی قرار خوا هد گرفت.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده هنرستانهای فنی در اشتغال جوانان گفت: متاسفانه از گذشته های دور به هنرستانهای فنی بهای لازم داده نشده و نیروی کار آمد و فنی مورد نیازتربیت نشده است.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد : برای تجهیز هنرستان صنعتی ۲۴ کلاسه بناب به ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیازاست تا سال تحصیلی آینده مورد استفاده دانش آموزان قرار بگیرد.

اعزازی ملکی همچنین تکمیل خانه معلم این شهرستان را یکی از مطالبات جدی فرهنگیان دانست و گفت: تکمیل این طرح بیشتر از حد معمول به طول انجامیده و موجب شده قبل از بهره برداری فرسوده شود.

مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس آذربایجان شرقی هم با اشاره به اینکه ۳۴ درصد مدارس استان و ۲۴ در صد مدارس بناب نیازمند بازسازی است گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات نقش خیران در بازسازی و تجهیز مدارس بسیار مهم است و اگر مردم در بازسازی مدارس مشارکت نداشته باشند وضع مدارس بهبود نخواهد یافت.

محمد رضا عیدی افزود : سهم اعتبار بناب برای بازسازی و تجهیز مدارس از محل ماده ۱۸۰ قانون بودجه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال است که فقط ۲۹ درصد آن تخصیص یافته است و این اعتبار برای تکمیل ۲ باب مدرسه و خانه معلم این شهرستان هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از در آمد حاصل از عوارض گاز مصرفی مبالغی از طریق وزارت خانه برای استاندار سازی گرمایشی و تجهیز مدارس هزینه می شود گفت: متاسفانه وزارتخانه تجهیزاتی را خریداری و در اختیار استانها قرار می دهد که نیازی به آنها وجود ندارد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۸:۲۷

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت