امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس شورای اسلامی شهر بناب :شورای پنجم با چالش بزرگ مالی در شهرداری بناب مواجه است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، عباس ممقانی در آیین معارفه شهردار بناب با بیان اینکه بدهی موجود شهرداری از سال های قبل انباشته شده و به عنوان ارث به شورای پنجم رسیده است؛ اظهار کرد: اگر در زمان خود این بدهی ها پرداخت می شد الآن این میزان بدهی روی هم انباشته نمی شد.

وی با بیان اینکه شورای پنجم با چالش بزرگ مالی در شهرداری بناب مواجه است؛ افزود: در عین حال مردم از شورای پنجم و شهردار جدید انتظار خدمت رسانی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب از شهردار خواست با استفاده از راهکارهای قانونی در جهت ایجاد محیط صمیمی تلاش کرده و رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

ممقانی سپس ضمن تأکید بر رعایت نظم و انضباط مالی در شهرداری اذعان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام و برخی پروژه های دیگر که تاکنون بر روی کاغذ مانده اند، اولویت اصلی کار شورا و شهرداری خواهد بود.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت فرماندار، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین سایر ادارات و بخش خصوصی برای توسعه شهر گفت: رسیدگی به نیازها و مشکلات مناطق حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی از عهده شورا و شهرداری خارج است و نیاز به همکاری مسئولان دارد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ، ۱۰:۰۸:۱۲

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت