امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

شهردار بناب: با فروش تراکم و ماده ۱۰۰ نمی توان شهر و شهرداری را اداره کرد/ ۷۵۰ پرونده ماده ۱۰۰ در شهرداری بناب وجود دارد


به گزارشروابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، نادر داوودی در نشست شورای اداری شهرستان بناب و نیز آیین معارفه خود با اعلام این مطلب افزود: جای خوشحالی دارد که امروز به عنوان خدمتگزار مردم،  اعتمادی که اعضای شورا به من داشتند و بنده را لایق این مسئولیت دیدند، امیدوارم لایق این اعتماد باشم.

وی تصریح کرد: برای اینکه عدالت شهری را در ارائه خدمات به شهروندان رعایت کنیم، باید تلاش کنیم اعتماد مردم را جلب کرده و تمام امکانات شهرداری را در راستای جلب اعتماد مردم به کار گیریم

کلیددار شهر بناب سپس با بیان اینکه ۷۵۰ پرونده ماده ۱۰۰ در شهرداری بناب وجود دارد؛ گفت: درآمدی که پیش بینی می شود از این پرونده ها عاید شهرداری شود بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال است که انتظار داریم شهروندان با همکاری خود شهرداری را در اجرای پروژه های شهرداری یاری دهند.

داوودی تصریح کرد: تنها با فروش تراکم و ماده ۱۰۰ نمی توان برای شهرداری درآمد باز کرد و روی آن حساب نمود. از این رو برای مطالباتی که شهروندان از شهرداری دارند باید روی منابع مالی پایدار برنامه ریزی کنیم که اقداماتی را در این خصوص انجام داده ایم.

وی همچنین از برگزاری همایش سرمایه گذاری از سوی شورا و شهرداری در آینده نزدیک در این شهرستان خبرداد و گفت: تلاش خواهیم کرد با جذب سرمایه گذاران به مطالبات و خواسته های به حق شهروندان پاسخ دهیم.

شهردار بناب در ادامه سخنان خود به شاخص ترین نکات برنامه های خود اشاره کرد و افزود: هوشمند سازی خدمات شهری، افزایش بهره وری نیروی انسانی، توجه به محلات با شعار شهروند محوری، ضرورت توجه به مسائل محیط زیست و طرح تفکیک زباله از مبداء، راه اندازی کارخانه آسفالت و کاهش بوروکراسی اداری در شهرداری برنامه هایی هستند که برای تحقق آن ها با استفاده از ظرفیت و توان بالای اعضای شورای اسلامی شهر و همکاران شهرداری تلاش خواهیم کرد تا در جهت جلب رضایت شهروندان قدم برداریم.

داوودی در ادامه ضمن تأکید بر رعایت اخلاق حرفه ای از سوی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان خاطرنشان کرد: ضمن اینکه از عملکرد اصحاب رسانه تقدیر و تشکر می کنیم، انتظار داریم آن ها نیز همسو با اهداف سازمانی شورا و شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهر قدم بردارند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ، ۱۰:۰۸:۲۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت