امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

ضرورت ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بناب/ صادرات ۳۹ هزار تن کالا از گمرک بناب به خارج از کشور


سرپرست فرمانداری شهرستان بناب گفت: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بناب ضروری است و امیدواریم مسوولان امر قدم‌های لازم را برای راه‌اندازی آن بردارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در نشست بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی اصناف و واحدهای تولیدی شهرستان بناب که با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد با اشاره به فعالیت ۶ هزار واحد صنفی در قالب ۲۸ اتحادیه صنفی و ۱۵۷ واحد تولیدی در شهر بناب اظهار کرد: شهرستان بناب جزو شهرهای فعال اقتصادی استان است که از مسوولان انتظار دارند در خصوص حل مشکلات مالیاتی گام‌های اساسی برداشته شود.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذار لازم برای توسعه فازهای ۳ و ۴ نیروگاه سهند بناب آماده شده بود، اذعان کرد: با وجود امکانات و تأسیسات زیربنایی و زیرساخت‌های لازم و نیز برطرف کردن موانع امیدواریم شاهد شروع احداث و تکمیل فازهای ۳ و ۴ نیروگاه بناب باشیم.

رفیعی با اشاره به ضرورت ایجاد و راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی بناب خاطرنشان کرد: از آنجایی که توسعه شهرک صنعتی بناب همچنین ایجاد گمرک در بناب از ضروریات ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بناب بود، خوشبختانه این زیرساخت‌ها نیز در این شهرستان فراهم شده‌اند.

نماینده دولت در فرمانداری بناب تأکید کرد: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۳۹ هزار تن کالا از گمرک بناب به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گفته رفیعی، از ابتدای سال جاری تاکنون یک‌هزار و ۱۹۸ اظهارنامه صادراتی در گمرک بناب ثبت شده که در مدت مشابه سال قبل ۷۵۹ اظهارنامه صادراتی ثبت شده بود.

وی اذعان کرد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بناب ضروری است و امیدواریم مسوولان امر قدم‌های لازم را برای راه‌اندازی آن بردارند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۹:۰۰

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت