امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

انتقاد شدید رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از عدم اجرای فازهای ۳ و ۴ نیروگاه سهند بناب


رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی از عدم اجرای فازهای ۳ و ۴ نیروگاه سهند بناب انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ضیاءالله اعزازی  در نشست بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی اصناف و واحدهای تولیدی شهرستان بناب که با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد، با بیان اینکه در سال ۸۹ در مجلس هشتم مقرر شده بود احداث فازهای ۳ و ۴ نیروگاه سهند بناب به پیمانکار سپرده شود، اظهار کرد: تاکنون این طرح عملیاتی نشده است و گویا انتقال سهمیه گاز این نیروگاه به شهرهای دیگر مانع اجرای این پروژه عنوان شده است.

وی با اشاره به وجود تأسیسات و زیرساخت‌های موجود در نیروگاه بناب افزود: دولت از محل بیت‌المال هزینه‌های زیادی را برای تکمیل زیرساخت‌های این پروژه صرف کرده است و قطعاً تصمیم مسوولان برای احداث نیروگاه در محلی دیگر ظلم بزرگی برای بیت‌المال و ظلم بزرگی در حق مردم ایران است و از این جهت از مسوولان گله‌مندم.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی سپس با اشاره به رکود شدید بازار و مشکلات اصناف و عدم توانایی آنان در پرداخت مالیات از مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی خواست در شرایط کنونی کمک حال اصناف و واحدهای تولیدی شهرستان باشند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۹:۲۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت