امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

مدیرکل امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی با هیچ کس تعارف نداریم/ راه‌اندازی دادستان انتظامی دستگاه نظارت مالیاتی


مدیرکل امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی از راه‌اندازی دادستان انتظامی دستگاه نظارت مالیاتی در مجموعه اداره کل امور مالیاتی خبر داد و گفت: ما با هیچ کس تعارف نداریم و مأمور مالیاتی برای ایجاد عدالت مالیاتی بین نظام مالیاتی و مؤدیان مالیاتی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، غلامرضا شریفی  در نشست بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی اصناف و واحدهای تولیدی شهرستان بناب  با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری در ابتدای سال بنام اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید اظهار داشت: باید جامعه را به سمتی ببریم که هرکس و ناکسی اقتصاد ما را تحت الشعاع قرار نداده و مورد هجمه قرار ندهد.

غلامرضا شریفی با بیان اینکه این کشور جنگ هشت ساله و انواع و اقسام تحریم‌ها را تجربه کرده است، افزود: از لحاظ نظامی نتوانستند به این کشور آسیبی برسانند و از این رو امروز هجمه اقتصادی را مورد لحاظ قرار داده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه اگر مالیات غیرقانونی از یک نفر وصول شود تخلف محسوب می‌شود، اظهار کرد: ما با هیچ کس تعارف نداریم و مأمور مالیاتی برای ایجاد عدالت مالیاتی بین نظام مالیاتی و مؤدیان مالیاتی است و اگر جایی شاهد آن باشیم که خدای نکرده فردی فراتر از قانون از کسی مالیات اخذ می‌کند، قطعاً با آن برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: در سیستم مالیاتی علاوه بر نظارت دستگاه حراست، محیطی نیز به نام دادستان انتظامی دستگاه نظارت مالیاتی در مجموعه اداره کل امور مالیاتی راه‌اندازی شده که از این طریق می‌تواند مسوولان و کارکنان زیرمجموعه امور مالیاتی را مورد رصد قرار داده و در صورت محرز شدن هرگونه تخلف کیفرخواست صادر کرده و آن را تحویل دستگاه قضایی کند.

شریفی خاطرنشان کرد: احترام و تعامل با مؤدیان مالیاتی جزو وظایف ذاتی همکاران امور مالیاتی است و در صورت وصول مالیات باید با مردم تعامل کنند و از همین جا از رئیس امور مالیاتی شهرستان بناب می‌خواهم با تشکیل جلسه با زیرمجموعه خود، آنها را نسبت به شرح وظایف و نحوه تعامل با مؤدیان آشنا کنند.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۹:۴۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت