امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

امام جمعه موقت بناب :وحدت بین مسلمانان رمز پیروزی اسلام بر جبهه کفر است


امام جمعه موقت بناب گفت: ایجاد وحدت و همدلی بین مسلمانان دنیا تنها رمز پیروزی اسلام بر جبهه کفر است.

به گزارشروابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حجت الاسلام سیدموسی آتش زر در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به اهمیت حفظ وحدت و یکپارچکی میان مسلمانان دنیا افزود: اکنون مسلمانان دنیا بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز دارند و دنیای غرب همواره در تلاش است که انسجام و وحدت را در بین مسلمانان از بین ببرد.

وی با بیان اینکه در سایه بیداری مسلمانان عالم دشمنان هر روز با شکست مواجه می شوند، اظهار کرد: هر روز عظمت جمهوری اسلامی در دنیا با شکست توطئه های دشمنان انقلاب و دین نمایان تر می شود.

خطیب جمعه بناب یادآوری کرد: در سایه تلاش های شبانه روزی نیروهای جان برکف نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راس آن سردار سلیمانی و مدیریت و دوراندیشی رهبر معظم انقلاب کشور ما به عزت و عظمت رسیده است.

حجت الاسلام آتش زر با اشاره به سالگرد شهادت آیت الله مدرس با تجلیل از خدمات ارزنده این شهید والامقام به نظام و انقلاب ادامه داد: مدرس ابوذر زمان بود و به تنهایی در مقابل رضاخان قلدر ایستاد و به طور قطع مقاومت و ایستادگی مدرس در پیروزی های نظام جمهوری اسلامی نقش تأثیرگذاری داشت.

وی از مسجد به عنوان بهترین پایگاه برای شکست دشمنان نام برد و بر تقویت و توجه و اهتمام بیش از پیش مردم و مسئولان به مساجد تأکید کرد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۹:۲۰

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت