امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

انهدام باند بزرگ مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان بناب و کشف بیش از ۵۲ کیلو گرم تریاک از این باند


فرمانده انتظامی شهرستان بناب از کشف بیش از ۵۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری ۳ نفر در این زمینه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، سرهنگ رمضان الهوردیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران، در تشریح این خبر گفت: طی عملیاتی مهم مأموران نیروی انتظامی به یک محل در یکی از روستاهای شهرستان بناب مشکوک شده و بعد از یک هفته بررسی و کار اطلاعاتی، دستگیری این باند بزرگ توزیع مواد مخدر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در ادامه گفت: در عملیات اولیه مأموران نیروی انتظامی شهرستان بناب توانستند افراد این باند را دستگیر و در بازرسی از مکان اتراق این افراد در یک گاوداری متروکه مقدار ۵۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک خودروی سواری کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی بناب در پایان با بیان اینکه ۳ نفر قاچاقچی دستگیر شده در این زمینه تحویل مقامات قضایی شهرستان بناب شدند گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی از سوی نیروی انتظامی تحویل مقامات قضائی شدند


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۹:۱۰

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت