امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب:دوازدهمین جشنواره موسیقی «آوای انتظار» در بناب برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حبیب صدقی با اعلام این خبر به خبرنگاران گفت: دوازدهمین دوره جشنواره موسیقی آوای انتظار در دو بخش استانی (موسیقی اصیل ایرانی) و منطقه ای (موسیقی عاشیق، موغام و کلاسیک) با موضوعات آزاد برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: این موسیقی اصیل حاوی ارزش ها و ریشه های سنتی و اصیل ماست که می تواند حرفی برای گفتن در مجامع جهانی داشته باشد و جشنواره هایی با محوریت موسیقی آیینی گامی مهم در ماندگار کردن نغمه های آیینی، مذهبی است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با تأکید بر اینکه جشنواره به منظور ارتقای کمی و کیفی هنر موسیقی اصیل ایرانی و برای مشارکت حداکثری هنرمندان این عرصه و نیز ایجاد رقابتی سالم و فنی برگزار می شود، تصریح کرد: بخش موسیقی سنتی این جشنواره به صورت گروهی و هر گروه متشکل از حداقل چهار نفر خواهد بود و هیچ کدام از گروه ها مجاز به استفاده از هنرمندان تکراری نیستند.

به گفته صدقی، در بخش موسیقی سنتی ردیف و قطعات و تصنیف موسیقی ایرانی و اشعار عرفانی مد نظر بوده و اجرای قطعه ای در مورد انتظار و یا مدح امام زمان(عج) امتیاز ویژه ای است.

وی اذعان کرد: آخرین مهلت ارسال اشعار و ثبت نام گروه ها و ارسال آن در لوح فشرده (cd) جهت بازبینی چهارم دی سال جاری و زمان اعلام نتایج بازبینی ۱۶ دی در نظر گرفته شده است و همزمان با ایام ولادت فرخنده حضرت زینب(س) از چهارم تا هفتم بهمن ۹۶ در سالن مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب برگزار می شود.

صدقی در پایان تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۷۳۴۷۷۲(۰۴۱) داخلی ۱۷ تماس حاصل کنند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۹:۵۹

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت