امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

سرپرست فرمانداری بناب: همه ادارات موانع تکمیل مسکن مهر بناب را از سر راه بردارند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در جلسه رسیدگی به مشکلات پروژه ۴۴۲۷ مسکن مهر بناب با اشاره به اهمیت نظارت مهندسان به این پروژه ها، اظهار کرد: نظام مهندسی شهرستان بناب باید با هماهنگی مهندسان ناظر، در اجرا و ادامه روند ساخت پروژه ۴۴۲۷ مساعدت های لازم را انجام دهند.

سرپرست فرمانداری بناب با انتقاد از روند کندی احداث پروژه های مسکن مهر در بناب، گفت: بارها تعاونی  ۴۴۲۷ مسکن مهر بناب، قول تسریع در احداث این پروژه داده است که عملی نکرده اند.

وی تاکید کرد: هیچ گونه ساخت و سازی نباید بدون نظارت نظام مهندسی اجرا شود.

نماینده دولت در شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: پیگیری های لازم توسط راه و شهرسازی از بانک  ملت جهت افزایش وام  با توجه به پیشرفت پروژه  انجام خواهد شد.

رفیعی اسکوئی ضمن تاکید بر تسریع در اتمام پروژه های مسکن مهر بناب، اذعان داشت: هیئت مدیره تعاونی مسکن ۴۴۲۷ باید نهایت تلاش خود را جهت تکمیل پروژه و تحویل آن به اعضا انجام دهد.

وی همچنین با انتقاد از ناکارآمدی پروژه های مسکن مهر، افزود: اگر اعتبارات صرف شده به مسکن مهر را به عنوان تسهیلات به خود اعضا و مردم در جهت ساخت و نوسازی بافت های فرسوده می دادند تاکنون کل شهر بناب و همه شهرهای کشور نوسازی شده بودند.

سرپرست فرمانداری بناب در خاتمه با تاکید بر اهمیت حمایت های همه جانبه تمامی مسئولان در راستای تکمیل پروژه های مسکن مهر، تصریح کرد: همه ادارات باید جهت تکمیل مسکن مهر بناب همکاری کنند و موانع ساخت این پروژه ها را  از سر راه بردارند.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۹:۱۹

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت