امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

گام بلند بنابی ها در صادرات


 

سرپرست فرمانداری بناب گفت:از ۳۰ صادر کننده نمونه استانی ۵ صادر کننده بنابی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در جلسه بررسی مشکلات بخش صنعت با اشاره به اینکه بزرگترین مشکل تولید و صادر کنندگان این شهرستان عدم نقدینگی می باشد گفت:از ۱۳۲ واحدی که در سایت بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند فقط وام ۵۰ واحد تصویب شده که از این میزان نیز فقط ۳۳ مورد به بانکها معرفی شد ه اند.

وی با انتقاد از روند کندپرداخت تسهیلات رفع موانع تولید در این شهرستان تصریح کرد:تاکنون فقط به ۴ واحد تسهیلات پرداخت شده و ۲۹ واحد دیگر در انتظار دریافت تسهیلات هستند.

سرپرست فرمانداری بناب میزان وام پرداختی به این واحد ها را ۹۰ میلیارد ریال اعلام کردو گفت:اگر تسهیلات مورد نیاز در اختیار تولید کنندگان و صادر کنندگان بناب قرار گیرد علاوه بر حل مشکل اشتغال جوانان بی شک این شهرستان به قطب صادرات استان و شمالغرب کشور تبدیل خواهد شد.

رفیعی به ظرفیت های تولید و فراوری محصول کشمش در این شهرستان اشاره کرد و گفت:در هشت ماه اول امسال تنها نوزده هزار تن کشمش فرآوری شده به ارزش یک هزار و دویست و ده میلیارد ریال به نقاط مختلف جهان صادر گردیده است.

وی از عدم همکاری دستگاههای اجرایی در خصوص اجرای طرح کارورزی نیز اظهار ناخرسندی کرد و افزود:تاکنون ۳۴۶ نفر جهت شرکت در طرح کارورزی ثبت نام کرده اند و ۱۶ واحد نیز برای جذب تعدادی از این افراد اعلام آمادگی کرده اند.

سرپرست فرمانداری بناب افزود:از آنجایی که جذب افراد کار آموز هیچ گونه تعهد مالی و بیمه ای برای کارفرمایان ندارندلذا ظرفیت مناسبی برای اشتغال افراد جویای کار بوده و کافرمایان نیز می توانند افراد متخصص را در واحد های خود بکار گیری نمایند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۹:۱۳

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت