امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس اداره محیط زیست بناب : دستگاه سنجش آلودگی هوا پس از ۳ سال بلاتکلیفی در بناب نصب می‌شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، صیاد لطفی با تشریح موضوع بلاتکلیفی نصب دستگاه سنجش آلودگی هوا، اظهار کرد: این دستگاه سه سال پیش توسط اداره محیط زیست و شهرداری بناب خریداری شده بود ولی با توجه به اینکه نواقصاتی داشت تا به حال در جهت نصب نتوانستیم اقدامی انجام دهیم.

رئیس اداره محیط زیست بناب گفت: این دستگاه تا یک هفته آینده با مساعدت های شهرداری بناب نصب و راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: با وجود این دستگاه سنجش به راحتی می توانیم میزان آلودگی و پاکی هوا را سنجش کرده و بر اساس آن تصمیماتی در راستای حفظ سلامت مردم و پاک نگهداشتن هوا بگیریم.

لطفی با اشاره به شیطنت های خبری صورت گرفته در این رابطه، تصریح کرد: عده ای خبرنگار که به آداب خبری و اصول انسانی و عرفی خبرنگار اهمیتی قائل نشده و در رابطه با موضوع این دستگاه دست به قلم زده  و اخبار را تحریف کردند.

وی تصریح کرد: در جمعی دوستانه که خبرنگاری در آن حضور داشت تصمیماتی در این باره با شهرداری بناب گرفته شد ولی با انتشار اخبار معلق ما را در مقابل مردم شرمنده کردند.

این مدیر دولتی ضمن اشاره به تعاملات شهرداری و اداره محیط زیست بناب، اذعان داشت: شهرداری بناب در راستای خرید و نصب این دستگاه علی رغم اینکه بسیاری از مساعدت ها وظیفه این نهاد نبود، مارا بسیار یاری کردند ولی اخبار وارونه در این مورد مارا نیز غافل گیر کرد.

وی در خاتمه افزود: با اینکه بنده هیچ مصاحبه ای با خبرنگاری انجام نداده بودم ولی با اصول غیرحرفه ای، این خبر از زبان بنده و در قالب گفت وگوی خبری انتشار یافت که به شدت این موضوع را تکذیب می کنم.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۹:۳۷

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت