امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

سرپرست فرمانداری بناب : حماسه ۹ دی هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در نشست هماهنگی و تشکیل ستاد ۹ دی و همچنین ستاد دهه فجر شهرستان بناب با بیان اینکه ۹ دی روز بصیرت و روز میثاق با ولایت است؛ اظهار داشت: ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مردم و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی همواره در دستور کار دشمنان نظام بوده و متأسفانه دشمنان از غفلت ما مسؤولان و کم کاری های صورت گرفته با عدم انتقال مفاهیم و ارزش های انقلاب به نسل جوان تا حدودی توانسته اند به اهداف خود دست یابند.

وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با درس گرفتن از تاریخ و رهنمودهای مقام معظم رهبری با حفظ انسجام و وحدت ترفندها و توطئه های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

نماینده عالی موقت دولت در شهرستان بناب با اشاره به رسیدن انقلاب اسلامی ایران به سن ۴۰ سالگی خاطرنشان کرد: باید با استفاده از تجربیات گذشته خطرات و تهدیدات احتمالی دشمنان را به نسل جدید گوشزد کنیم و جانفشانی های مردم را به نسل جدید انقلاب انتقال دهیم.

رفیعی اذعان کرد: در شرایط کنونی دنیا که دنیای پرمتلاطمی است، جمهوری اسلامی ایران در ثبات، امنیت و آرامش کامل بوده و علاوه بر اینکه در امنیت کامل است، برای ایجاد امنیت و آسایش در سایر کشورها نیز کمک می کند.

وی سپس با اشاره به ضرورت برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است که دستاوردهای انقلاب به نسل جدید جامعه و مردم بیان و منتقل شود.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۱:۰۹:۴۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت