امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

بناب پیشرو در اجرای هسته های کلیدی سند توسعه و تدبیر استان است


سرپرست فرمانداری بناب گفت: شهرستان بناب در اجرای هسته های کلیدی سند توسعه و تدبیر جزو شهرهای پیشرو در استان است  بطوریکه بسیاری از تعهدات شهرستان تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری از آنها آغاز خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بناب افزود : ۶ طرح این سند با صرف اعتباری بالغ بر ۱۵۲ میلیارد و شصد میلیون ریال با اشتغالزایی ۳۷۳ نفر در بخش صنعت و کشاورزی تکمیل و آماده بهره برداری است.

وی با انتقاد ازعدم تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی این شهرستان گفت: عمده ترین مشکل واحدهای تولیدی بناب عدم وجود سرمایه در گردش بناب و مشکل مالیات می باشد

سرپرست فرمانداری بناب افزود : از ۱۳۲ واحد تولیدی بناب که در سایت بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند فقط ۸ واحد تسهیلات دریافت نموده اند و بقیه واحدها منتظر دریافت تسهیلات سرمایه در گردش هستند.

رفیعی با اشاره به اینکه تعهد شهرستان برای صادرات غیر نفتی ۶۰ هزار تن می باشد گفت:تا امروز ۴۵ هزار تن انواع محصولات کشاورزی و صنعتی از این شهرستان به دیگر کشور ها صادر گردیده که نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد نشان می دهد.

وی  سهم شهرستان از تسهیلات اشتغالزایی استان را ۱۵ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تا کنون ۷ میلیارد پانصد میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است

وی افزود : از آنجایی که موعد پرداخت این تسهیلات تا بهمن ماه سال جاری است اگر متقاضیان نتوانند سهم شهرستان را جذب کنند بعلت شناور بودن این مبلغ در دیگر شهرها هزینه خواهد شد

سرپرست فرمانداری تصریح کرد : این تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریال بصورت انفرادی و ۱۵۰۰ میلیون ریال بصورت پشتیبان و با سود ۴ درصد پرداخت می شود

رفیعی با انتقاد از عدم ایجاد نمایشگاه دائمی در این شهرستان گفت: از این به بعد مجوز هیچ گونه نمایشگاه عرصه محصولات در این شهرستان صادر نخواهد شد مگر اینکه محل دائمی نمایشگاهای بناب توسط شهرداری و اداره صنعت و معدن تجارت تعیین  و آغاز به کار کند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۴ دی ۱۳۹۶ ، ۰۸:۱۰:۰۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت