امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری از بیمارستان‎های بناب


سرپرست فرمانداری بناب از بیمارستان امام خمینی(ره) بناب بازدید و به مشکلات این بیمارستان رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بناب، امین رفیعی سرپرست فرمانداری بناب به صورت سرزده از بیمارستان امام خمینی(ره) و شهدا بناب بازدید کرد.

گفتنی است، گزارش تسنیم مبنی بر نبود پزشک عمومی در این بیمارستان بود که امین رفیعی در زمان بازدید خود، جویای علت این موضوع شد.

طبق گزارشات ارائه شده به سرپرست فرمانداری بناب، بحث عدم پرداخت کارانه پزشکان، پرستاران و خدمه بیمارستان یکی از علل اصلی این موضوع است.

بر اساس این گزارش، دولت در طرح تحول سلامت تعهدی مبنی بر پرداخت کارانه به پزشکان، پرستاران و مرکز بهداشت شده است که به دلیل عدم وجود بودجه کافی به این مورد مدتی برای پرداخت‌های کارانه با مشکل مواجه شده است.

پزشک عمومی حاضر “موقت” در شب گذشته، تاکید بر این داشت در شهرهای هم‌جوار شهرستان این کارانه‌ها به نحوی پرداخت شده ولی در بیمارستان امام خمینی(ره) بناب این موضوع برطرف نشده است.

این پزشک که خود موقتا و از شهری دیگر آمده بود، ادامه داد: با خواهش و درخواست رئیس شبکه بهداشت بناب گاهی به شیفت شبانه این بیمارستان می‌آیم، تا قسمتی از مشکلات عدم وجود پزشک عمومی در بیمارستان اما خمینی(ره) این شهرستان برطرف شود.

امین رفیعی در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر رفع مشکل عدم وجود پزشک عمومی در بیمارستان امام خمینی(ره) بناب، اظهار کرد: در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل عدم وجود پزشک عمومی در این بیمارستان را برطرف خواهیم کرد.

وی افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) بناب با توجه به اینکه در موقعیتی مهم در جنوب استان آذربایجان شرقی قرار دارد، به هر طریقی باید مشکل در این بیمارستان برطرف شود.

همچنین رفیعی در ادامه بازدید‌های شبانه‌ خود از بیمارستان زنان و زایمان شهدا شهرستان بناب نیز بازدید و به مشکلات خدمه و پرستاران نیز رسیدگی کرد.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۷ دی ۱۳۹۶ ، ۱۰:۱۰:۳۴

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت