امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

سرپرست فرمانداری بناب؛ پروژه های آموزش و پرورش بناب با کندی پیش می روند/ کیفیت فضاهای آموزشی در این شهرستان پایین است


سرپرست فرمانداری بناب با بیان اینکه در این شهرستان ۱۹ پروژه فعال آموزش و پرورش وجود دارد، گفت: به علت پرداخت نشدن بخشی از اعتبارات دولتی این پروژه ها به کندی پیش می روند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کیفیت فضاهای آموزشی در سطح شهرستان را نامناسب و ضعیف دانست و گفت: در شهرستان بناب بیش از ۲۴ هزار دانش آموز در ۱۵۰ مدرسه مشغول به تحصیل هستند که بیش تر این مدارس دارای کیفیت مناسبی نیستند.

سرپرست فرمانداری بناب اعتبارات دولتی برای نوسازی و بازسازی مدارس شهرستان را ۴۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: از این مقدار اعتبار تنها ۱۶ میلیارد ریال آن پرداخت شده است که دولت می بایست برای بالا بردن کیفیت فضای آموزشی کل این اعتبار را هر چه زودتر پرداخت کند.

وی اتمام هر چه زودتر پروژهای آموزش و پرورش در سطح شهرستان را خواستار شد و گفت: در این شهرستان ۱۹ پروژه فعال آموزش و پرورش وجود دارد که با اتمام و بهره برداری این تعداد پروژه کیفیت فضای آموزشی بهتر خواهد شد.

نماینده عالی دولت در بناب نقش خیرین مدرسه ساز در این شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در سال جاری ۵۰ درصد تعهدات ساخت مدرسه توسط خیرین انجام شده است و ۵۰ درصد سهم مابقی که وظیفه دولت است باقی مانده است که امیدواریم تا پایان سال جاری این اعتبارات پرداخت شود.

رفیعی در ادامه ارتباط ادارات با مجمع خیرین مدرسه ساز را ضعیف دانست و از کلیه ادارات درخواست نمود این مجمع را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری کنند.

سرپرست فرمانداری بناب بررسی وضیعت قانونی پرداخت یک درصدی سهم کارخانجات به آموزش و پرورش شهرستان را خواستار شد و گفت: این طرح در حال پیگری و گذراندن مراحل قانونی از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی است که این میزان اعتبار می تواند کمک خوبی برای آموزش و پرورش شهرستان باشد.

رفیعی در پایان رسیدگی به مشکلات نخبگان شهرستان را وظیفه مسئولان دانست و گفت: تمامی مسئولان شهرستان می بایست از نزدیک مشکلات نخبگان را بشنوند و برای رفع مشکلات آنها اقدامات موثری بردارند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۶ ، ۱۰:۱۰:۰۴

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت