امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی گفت: دولت به بحث آموزش و پرورش بی‌توجهی می‌کند


رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی گفت: در هیج دولتی به بحث آموزش و پرورش توجه نمی‌شود و در دولت فعلی نیز این بی توجهی به خوبی دیده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ضیاءالله اعزازی در  جلسه شورای آموزش و پرورش بناب، با اشاره به اهمیت وجود خیرین در راستای مدرسه سازی، اظهار کرد: خیرین بسیاری در جهت ایجاد مدارس در شهرستان بناب وجود دارد ولی باید زمین‌های ساخت مدارس را تامین کرده و تحویل خیرین دهیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در رابطه با رایگان شدن آب، برق و گاز، تاکید کرد: با پیشنهاد بنده و موافقت مجلس با بحث رایگان شدن امتیازات آب و برق و گاز در مجلس برای مدارس مصوب و به قانون تبدیل شد.

وی افزود: از مدیران مدارس تقاضا می‌کنیم در سال ۹۷ از این طرح استفاده کنند ولی به هیچ عنوان از صرفه‌جویی در مصرف دریغ نکنند.

اعزازی با انتقاد از عدم توجه دولت به بحث آموزش و پرورش، تصریح کرد: در هیج دولتی به آموزش و پرورش توجه نشده و در دولت فعلی نیز چند برابر دولت‌های سابق به این مسئله بی توجهی صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش نادر داودی شهردار بناب نیز در این جلسه با اشاره به قانون تصویب شده در رابطه با تغییر کاربری فضای آموزشی، اظهار کرد: بر اساس قانون از بابت تغییر کاربری زمین‌های آموزشی برای احداث ساختمان جدید هیچ‌گونه هزینه‌ و عوارضی از آموزش و پرورش دریافت نمی‌شود.

وی در پایان افزود: آموزش و پرورش بناب باید به جهت رفع مشکلات خود از این امکان استفاده کند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۶ ، ۱۰:۱۰:۳۳

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت