امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

سرپرست فرمانداری بناب خبر داد: بهره‌برداری از ۷ طرح صنعتی، کشاورزی با ۷۹۰ میلیارد ریال در بناب


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در جلسه مشترک ساماندهی شئونات فرهنگی در مناسبت های مذهبی و هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر بناب، اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای مسوولان به منظور انتقال ارزش های انقلاب و جایگاه و نقش انقلاب در نظام جمهوری اسلامی ایران به جامعه جوان است.

وی با اشاره به تقارن این ایام با ایام فاطمیه تصریح کرد: برگزاری شکوهمند مراسم دهه مبارک فجر در شهرستان از اهمیت خاصی برخوردار است و نحوه برگزاری مراسم و فضا سازی ها باید متناسب با این ایام باشد.

سرپرست فرمانداری بناب با تأکید بر اینکه دهه فجر نماد و ویترین انقلاب است، گفت: برنامه های دهه فجر باید طوری انجام و برگزار شود که شأن و منزلت این ایام و نیز ایام فاطمیه حفظ شود.

رفیعی از افتتاح و بهره برداری از هفت طرح صنعتی، کشاورزی با صرف اعتباری بالغ بر۷۹۰ میلیارد ریال همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان بناب خبر داد و افزود: در طول این دهه برنامه هایی از قبیل به صدا درآمدن و نواختن زنگ انقلاب، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گرانقدر، برپایی یادواره شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ویزیت رایگان بیماران، برگزاری مسابقات متعدد ورزشی و نیز برگزاری چندین برنامه فرهنگی و ورزشی دیگر خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود نقش ارزشمند مردم در پیروزی انقلاب اسلامی را یادآور شد و بیان داشت: در جشن های این ایام محوریت باید مردم باشند و این مهم بیش از پیش برجسته شود.

در این نشست اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان با تشریح برنامه های خود در طول این ایام، بر حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تأکید کردند.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ، ۱۱:۱۱:۵۶

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت