امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

ضرورت شفاف‌سازی مسئولان اداره ورزش و جوانان درباره توزیع مواد نیروزا در باشگاه‌های ورزشی بانوان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب با اشاره به تلاش های صورت گرفته در سطح شهرستان در امر مبارزه با مواد مخدر و برگزاری کلاس های آموزشی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۱۸۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف، ۴۶۵ نفر قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر دستگیر، ۷۳۰ نفر معتاد دستگیر و ۹۵ مورد طرح پاکسازی نقاط آلوده در محلات مختلف و سطح روستاهای این شهرستان انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه پیشگیری از اولویت های این شورا در زمینه مبارزه با مواد مخدر است؛ افزود: برای تقویت مبارزه با مواد مخدر یکی از راه های مهم و تأثیرگذار آموزش است که در این زمینه با محوریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقدامات مؤثری صورت گرفته و ضروری است این جلسات و کارگاه های آموزشی همچنان در سطح ادارات، مدارس، اولیای دانش آموزان و مدیران مدارس برگزار شود.

نماینده عالی موقت دولت در شهرستان بناب سپس با تأکید بر ضرورت همکاری مسئولان اداره ورزش و جوانان با نیروی انتظامی در خصوص نظارت بیشتر بر باشگاه های ورزشی بویژه باشگاه های ورزشی بانوان تصریح کرد: مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان باید در زمینه توزیع و یا عدم توزیع موادمخدر و مواد نیروزا در برخی باشگاه های ورزشی بانوان این شهرستان شفاف سازی کنند.

رفیعی خاطرنشان کرد: مکان هایی که باید در راستای سالم سازی و نشاط در جامعه قدم بردارند و فعالیت کنند، نباید در آنها مواد نیروزا و مواد مخدر توزیع شود.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ، ۱۲:۱۱:۰۹

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت