امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

پلمب ۱۲ قهوه‌خانه و قلیان‌سرا در بناب/ انتقاد از اداره ورزش و جوانان در خصوص عدم معرفی باشگاه‌های متخلف


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، رمضان الهوردیان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب اظهار داشت: کشفیات مواد مخدر در ۱۰ ماه گذشته امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶ درصد افزایش داشته و میزان دستگیری ها نیز طی همین مدت ۲۶ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به افزایش ۳ درصدی اجرای طرح های پاکسازی در نقاط آلوده شهرستان اضافه کرد: جمع آوری تعداد معتادان نیز ۱۳۴ درصد نسبت به مدت مشابه افزایش نشان می دهد.

این افسر انتظامی یادآور شد: برای اولین بار تعداد ۱۰ نفر از معتادان شهرستان در قالب ماده ۱۶ به کمپ ترک اعتیاد در استان انتقال یافتند که انتظار داریم اداره بهزیستی شهرستان همکاری لازم را در این خصوص معمول دارند.

الهوردیان با تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص مصوبات نشست قبلی این شورا خاطرنشان کرد: بر اساس بازرسی های صورت گرفته ۱۲ واحد قهوه خانه و قلیانسرا در سطح شهرستان به دلیل تخلفات صورت گرفته تعطیل و پلمب شده اند و در کنار آن اجازه فعالیت قهوه خانه جدید نیز صادر نشده است.

وی تصریح کرد: با وجود گزارش جلسه قبل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مبنی بر توزیع مواد مخدر در دو باشگاه ورزشی بانوان این شهرستان، تاکنون هیچ گونه همکاری از ناحیه مسئولان این اداره صورت نگرفته و آدرس باشگاه های مورد نظر برای بررسی موضوع در اختیار نیروی انتظامی قرار نگرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی بناب افزود: به دنبال رسانه ای شدن اظهارات رئیس اداره ورزش و جوانان خانواده ها نگران حضور فرزندان خود در این باشگاه ها هستند مبادا اینکه توزیع مواد مخدر در باشگاه محل فعالیت فرزندان آنها صورت گرفته باشد.

معاون شهردار بناب نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی، بر همکاری شهرداری در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی تأکید کرد.

علیرضا علی اصغری افزود: ادعای ریاست اداره ورزش و جوانان بناب مبنی بر توزیع مواد مخدر در دو باشگاه ورزشی بانوان نگرانی زیادی در بین خانواده ها ایجاد کرده و بعد از آن حضور بانوان در سالن های ورزشی به شدت کاهش یافته است.

وی در عین حال اظهار کرد: برای رفع نگرانی های مردم و دغدغه های خانواده ها باید مسئولان اداره ورزش و جوانان به طور شفاف از توزیع و یا عدم توزیع مواد مخدر و برخوردهای صورت گرفته با توزیع آن در باشگاه های ورزشی بانوان اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ، ۱۲:۱۱:۳۱

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت