امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو با ۲۲ فقره سرقت در بناب


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، سرهنگ رمضان الهوردیان با بیان این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان بناب، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات تخصصی با توجه به نحوه سرقت و بررسی خودروهای مسروقه، اکیپ های گشت را در مناطق مختلف شهرستان مستقر کردند.

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی با بررسی های انجام شده، سارق را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در یک اقدام سریع و غافلگیرانه آن را دستگیر کردند.

سرهنگ رمضان الهوردیان با بیان اینکه متهم از سارقان حرفه ای داخل خودرو است گفت: طی بازجویی های پلیس متهم به ۲۲ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و همدست وی نیز دستگیر شد که در این خصوص پرونده تشکیل و مال باختگان شناسایی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان از شهروندان خواست: از قرار دادن خودروها در کوچه ها و معابر تاریک خودداری کنند و از رها کردن خودرو، بدون بستن درب آن حتی برای یک لحظه خودداری کنند زیرا سارقان برای سرقت در این لحظات از سرعت عمل بالایی برخوردارند و در صورت برخورد با هر گونه مورد مشکوک سریعاً موضوع را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ، ۱۲:۱۱:۵۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت