امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

مصوبات شورای ترافیک باید پیوست اجتماعی داشته باشد/ لزوم ساماندهی ایستگاه های تاکسی در بناب


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، امین رفیعی سرپرست فرمانداری بناب در جلسه شورای ترافیک و کمیسیون ایمنی سوانح جاده ای شهرستان با بیان اینکه ایستگاه های تاکسی های شهری در بناب به یک معضل تبدیل شده است، بر ساماندهی آنها تأکید کرد.

وی گفت: هم اکنون تعداد۵۸۷ دستگاه تاکسی شهری در بناب خدمات ارائه می کنند که گاهاً چنین مطرح می شود که این تعداد تاکسی برای جمعیت موجود شهرستان زیاد است، در حالی که بر اساس استانداردهای موجود جهانی و کشوری تعداد تاکسی های شهری بناب قابل افزایش به ۷۲۰ دستگاه است.

سرپرست فرمانداری بناب عدم تردد و خدمات دهی تاکسی های شهری را به محلات مختلف و اطراف شهر از دیگر مشکلات این صنف نام برد و افزود: به علت تجمع تاکسی ها در ایستگاه های موجود ضمن اینکه به تشدید ترافیک کمک می کنند، از طرف دیگر باعث می شود که میزان درآمد رانندگان تاکسی نیز به مراتب پایین تر باشد.

رفیعی تصریح کرد: اگر رانندگان تاکسی برای رفع مشکل ترافیک مسئولان شهر را یاری کنند باید ضمن تردد در محلات مختلف و ارائه خدمات به ساکنان محلات، در راستای افزایش درآمد خود نیز اهتمام کنند.

وی با اشاره به مشکلات و معضلات ترافیک میدان معلم خاطرنشان کرد: با توجه به طولانی تر شدن تکمیل پروژه پل روگذر میدان معلم شاهد افزایش حجم ترافیک در این مسیر هستیم.

سرپرست فرمانداری بناب با اشاره به تخصیص اعتبار لازم و مورد نیاز برای تکمیل این پل اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال جاری در صورت مساعد بودن هوا عملیات بتن ریزی این پل به اتمام برسد.

رفیعی ضمن انتقاد از تعلل و کم کاری اداره راه و شهرسازی شهرستان در انجام مصوبات قبلی یادآور شد: قرار بود در خصوص انتقال درختان موجود در کناره های این پل از سوی اداره راه و شهرسازی با هماهنگی شهرداری تبری و انتقال دستگاه مربوطه از شهرداری تبریز اقدامات لازم صورت گیرد که بعد از گذشت دو ماه از موضوع اقدامی صورت نگرفته بود.

وی با تأکید بر اینکه تمام دستگاه ها باید به شرح وظایف خود عمل کنند؛ گفت: همه دستگاه ها باید احساس مسئولیت کنند و نسبت به رفع مشکلات شهروندان قدم بردارند.

بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه در خصوص رفع معضلات ترافیکی خیابان دانشجو مطالب و مسائل مطرح و مقرر شد بحث حل مشکل ترافیک خیابان دانشجو به صورت کار کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین مقرر شد در خصوص وضعیت ایستگاه های تاکسی شهری و احتمال جابه جایی آن نیز به صورت کارشناسی بررسی قرار گیرد.

 


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ، ۰۹:۱۱:۳۲

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت