امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

دهیاران نسبت به مناسب سازی معابر و کوچه ها اقدام کنند/ مردم در مواقع بارندگی نباید اذیت شوند/ مسافرکشی در روستاها باید ساماندهی شود


بخشدار بناب از مسئولان روستاها خواست با مناسب سازی معابر و خیابان های روستاها مانع آبگرفتگی در زمان بارش باشند تا مردم با مشکلات تردد مواجه نشوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، ناصر عباس زاده در جلسه تعامل و هم اندیشی در خصوص رفع نواقصات جاده ای در روستاها در جمع دهیاران و شوراهای روستاهای شهرستان بناب از آب گرفتگی در سطح معابر روستاها گلایه کرد و گفت: از مسئولان روستاها تقاضا داریم با مناسب سازی معابر و خیابان های روستاها مانع آبگرفتگی در زمان بارش باران و یا برف شوند.

بخشدار شهرستان بناب ارتباط و همکاری نزدیک بین نیروی انتظامی، پلیس راه و دهیاران را مهم ارزیابی کرد و گفت: دهیاران و شورای های روستاها می بایست با پلیس راه و نیروی انتظامی ارتباط بیشتری داشته باشند چراکه همکاری و تعامل بیشتر پلیس و دهیاران با یکدیگر موجب حل بیشتر مشکلات حادثهای و امنیتی خواهد شد.

عباس زاده از عدم ساماندهی مسافرکشی در روستاها به شدت گلایه کرد و گفت: متأسفانه عدم ساماندهی مسافرکشی در روستاها اخیراً اعتراضات زیادی را به دنبال داشته که توجه بیشتر به تاکسیرانی در روستاها از طرف دهیاران و شوراها را طلب می کند.

در ادامه این جلسه سرهنگ بندری رئیس پیشگیری پلیس شهرستان بناب کاهش آمار تصادفات و پیشگیری جرائم را نیازمند همکاری و تعامل تمام ارگان ها و سازمان ها با یکدیگر عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی به تنهای قادر به ایجاد امنیت و کاهش تصادفات در شهرستان بناب نیست و این کار تنها با وحدت و همکاری تمام مردم و مسئولان با پلیس محقق خواهد شد.

رئیس پیشگیری نیروی انتظامی شهرستان بناب تعامل بیشتر دهیاران و شوراهای روستاهای شهرستان با پلیش را امری ضروری اعلام کرد و گفت: با توجه به کمبود امکانات، نیروی انتظامی توان اینکه در هر خیابان و کوچه و روستاهای شهرستان به صورت ۲۴ ساعته حضور فعال داشته باشد غیر ممکن است فلذا مردم و مسئولان روستاها می بایست تعامل و همکاری بیشتری با پلیس داشته باشند.

وی عدم رعایت نکانت امنیتی از طرف خود مردم را اصلی ترین عامل ایجاد سرقت عنوان کرد و گفت: عدم مسئولیت مردم در حفظ و نگهداری اموال خود راه را برای سارقین راحت می کند و آن وقت از پلیس انتظار میرود از اموال مردم محافظت کند.

سرهنگ بهرام بندری افزود: متأسفانه با وجود هشداری مکرر پلیس همچنان برخی از همشهریان خودروهای خود همراه با پول نقد و مدارک را بدون رعایت نکات امنیتی و حتی شب ها در کوچه و خیابان ها رها می کنند و محافظت از تک تک خوردروهای پارک شده در سطح شهر و روستاها در توان نیروی انتظامی نیست.

این افسر نیروی انتظامی در آگاه سازی مردم در محافظت از اموال و مقابله از سرقت را ضروری دانست و گفت: مسئولان شهری و در روستاها دهیاران و شوراها می بایست به آموزش همگانی مردم در مقابله با سرقت و نکات امنیتی اهمیت بیشتری بدهند و نیروی انتظامی در این راستا از تمام امکانات خود استفاده خواهد کرد.

رئیس پیشگیری نیروی انتظامی شهرستان بناب دپوی کالای قاچاق را اصلی ترین دشمن اقتصاد و یکی از عوامل بیکاری در جامعه دانسن و گفت: نیروی انتظامی شهرستان بناب در حوزه مبارزه با کالای قاچاق اقدامات بسیار مناسبی انجام داده است اما در مبارزه با کالای قاچاق همکاری دهیاران و سایر مسئولان شهرستان با پلیس بسیار مهم و ضروری است.

وی توجه به بحث استفاده از مواد محترقه در ایام پایانی سال را ضروی دانست و گفت: خانواده ها باید فرزندان و نوجوانان خود را از خطرات مواد محترقه آشنا کند تا خدایی ناکرده حوادث تلخی ناشی از استفاده از مواد آتش زا به وجود نیاید.

سرهنگ بهرام بندری در پایان توجه بیشتر روستاهیان به بحث کلاهبرداری در هنگام خرید فروش محصولات خود بخصوص دام را مهم اعلام کرد و گفت: روستاهیان عزیز در هنگام فروش محصولات خود به راحتی به مشتری اعتماد نکند و بدون دریافت پول نقد یا چک تضمینی تنها با دادن شماره کارت از فروش محصولات خود خوداری کنند.

گفتنی است: در پایان این جلسه دهیاران روستاهای شهرستان بناب مشکلات جاده ای روستاهای خود را در این جلسه مطرح کردند و برای حل مشکلات از مسئولان شهرستان قول مساعد گرفتند.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، ۰۸:۱۱:۲۸

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت