امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

امام جمعه موقت بناب: هر زمان به بیگانگان دل بستیم شکست خوردیم/ خداوند قطع کند دست آنهایی که مردم را به انقلاب و نظام بدبین می‌کنند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، حجت الاسلام عبدالمجید باقری بنابی در خطبه های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با اشاره به ویژگی های نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی بر اساس قرآن و سنت الهی بنا شده و همچنان نیز بر روی این ریل حرکت می کند.

وی افزود: خداوند قطع کند دست آنهایی که مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین می کنند و در صدد هستند جمهوری اسلامی را از اهداف اصلی خود دور کنند.

تولیت حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بناب با اشاره به گوشه ایی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم آذربایجان به مناسبت سالگرد قیام ۲۹ بهمن تبریز در خصوص عدم اعتماد به بیگانگان اظهار کرد: عزت، عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی در سایه توجه به داشته های کشور است و هر زمان به بیگانگان دل بستیم آن موقع با شکست مواجه شدیم.

حجت الاسلام باقری بنابی تصریح کرد: عزت و عظمتی که نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته به آن دست یافته است نه تنها آن را حفظ کرده بلکه این عزت و عظمت را به دیگر کشورهای مسلمان دنیا نیز صادر کرده است و نظام جمهوری اسلامی هر روز بالنده تر از قبل در کل دنیا می درخشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز مخالفت اصلی آمریکا با ایران روی این موضوع است که چرا ایران آمریکا را به عنوان آقا بالاسر قبول ندارد.

خطیب موقت جمعه بناب در ادامه خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به سانحه هوایی مسیر تهران، یاسوج این ضایعه را به بازماندگان این حادثه غم انگیز تسلیت گفت.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ، ۱۱:۱۲:۱۷

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت