امام علی علیه السلام می فرمایند : تندخویی دیوانگی است؛ چرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشود دیوانگی او پابرجاست.

یا ثارالله

تامین میوه شب عید در شهرستان بناب


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرزستان بناب، امین رفیعی در نشست کنترل و نظارت بر عرضه و قیمت کالاها و خدمات شهرستان بناب با بیان اینکه با افزایش تقاضا در آستانه سال نو، شاهد ایجاد جو کاذب و افزایش قیمت برخی کالاها در بازار هستیم، گفت: با کسانی که از طریق احتکار و گرانفروشی درصدد سوءاستفاده باشند به شدت برخورد می شود.

وی با اشاره به افزایش قیمت تخم مرغ طی ماه های اخیر در سطح شهرستان و کشور افزود: این افزایش قیمت سراسری بوده و در عین حال با توجه به معدوم سازی حدود ۹۰۰ هزار قطعه مرغ در مرغداری های بناب به علت شیوع آنفولانزای مرغی در دوره قبل شاهد افزایش نرخ تخم مرغ بودیم.

فرماندار بناب اعلام کرد: با توجه به توزیع تخم مرغ وارداتی و نظارت و کنترلی که صورت می گیرد قیمت تخم مرغ متعادل می شود.

رفیعی سپس با تأکید بر ضرورت فعال سازی گروه های بازرسی در سطح شهرستان برای کنترل قیمت ها و کنترل عرضه مواد سالم و بهداشتی به مردم، تشدید این بازرسی ها در سطح شهرستان را خواستار شد.

سیروس زاهدی فر رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت بازار در آستانه شب عید گفت: هیچ کمبودی در بازار نداریم و بحث قیمت کالاها از سوی اتحادیه های صنفی کنترل می شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، کم فروشی و گرانفروشی برخورد صورت خواهد گرفت.

وی از نظارت و انجام بازرسی های مستمر واحدهای صنفی از ۱۵ اسفند تا ۳۰ فروردین سال آینده خبر داد .

رئیس اداره غله شهرستان بناب نیز در این جلسه با اشاره به برنامه های این اداره در ایام تعطیلات نوروز اعلام کرد: هم اکنون تعداد ۱۴۵ واحد نانوایی دولتی و ۶۵ واحد نانوایی آزادپز در این شهرستان فعالیت می کنند و با توجه به سهمیه آرد تحویلی هر ۱۵ روز ۴۵۷ تن آرد در اختیار آردپزان شهرستان قرار می گیرد.

امینی افزود: برای اینکه در ایام تعطیلات نوروز مشکلی در این خصوص پیش نیاید، بر اساس هماهنگی های صورت گرفته سهمیه آرد ۱۵ روز اول فروردین یکجا در اختیار نانوایان قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره غله بناب تأکید کرد: به جز اولین روز فروردین در تمام روزهای عید نانوایی های شهرستان باز خواهند بود.


چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب
نوشته شده در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ، ۰۹:۱۲:۴۰

نظرات خوانندگان

شعار سال

اقتصاد مقاومتی

پیوندهای مفید

خدمات الکترونیک

اوقات شرعی

فرمانداری

فرمانداری ۰۴۱-۳۷۷۳۰۹۶۱-۳

روابط عمومی داخلی ۵۵۳۰

تلفن دریافت پیامک 09146451434

بخشداری مرکزی بناب

بخشدار مرکزی 041-37735033

شرکت تعاونی دهیاران 041-37740900

info@bonab.ir

سخنی از بهشت